CHCĘ SPRÓBOWAĆ Z INNĄ KOBIETĄ

o-WOMEN-KISSING-facebookNawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się z każdej wysłanej do nas Waszej wiadomości. To sprawia, że Swing With Me przestaje być jedynie blogiem, ale staje się platformą do wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń. Wczoraj na naszej skrzynce pocztowej pojawił się taki o to mail. A dotyczy on… Zresztą, przeczytajcie sami 🙂

Witaj Luizo,

Ja również postanowiłam do Was napisać. W sumie nie wiem kogo mogę o to zapytać, a jakiś czas temu natrafiłam na Waszego bloga i teraz czytam Was regularnie. Jestem mężatką już od wielu lat. Stanowimy udany związek, choć codziennie życie bywa czasem przygniatające. Ale przecież każdy tak ma. W łóżku układa nam się całkiem dobrze. Z pewnością nie jesteśmy „białym małżeństwem”, bo seks uprawiamy dość regularnie, ale ostatnio czegoś mi brakuje. Kilka razy przyłapałam się na tym, że coraz częściej fantazjuję o pieszczotach z inną kobietą. Wizja dotykania i całowania kobiecego ciała podnieca mnie i tak samo chciałabym poczuć, jak to jest być pieszczoną i doprowadzaną przez inną. Ale przecież nie powiem o tym mężowi, bo może się tego wystraszyć i pomyśleć, że coś mi odbije. Z drugiej strony – kręci mnie, aby tego spróbować. Tylko jak to zrobić, aby nie stracić w jego oczach?

Anna

Z racji tego, że żaden mail nie zostaje u nas bez odpowiedzi, to przeczytajcie co My mamy do powiedzenia w tym temacie.

Droga Aniu,

Jeżeli związek jest udany, to nie ma w nim miejsca na tajemnice. Tym bardziej na tajemnice ze sfery seksualnej, które tak naprawdę rzutują na całokształt relacji. Wiele par ma trudności ze szczerym mówieniem o swoich potrzebach i fantazjach. A to błąd. I to ogromny. Bo jak macie się poznać dogłębnie skoro coś przed sobą ukrywacie? Nauczcie się sobie ufać i nie obawiać wzajemnych reakcji – tylko wtedy związek jaki tworzycie będzie trwały i żadna mała rewolucja nim nie wstrząśnie. A Wy będziecie czuć się w nim bezpiecznie.

To, że w Twojej głowie pojawiają się fantazje z udziałem drugiej kobiety jest czymś całkowicie naturalnym. Wiele kobiet ma podobnie. Część z nich pozostawia te fantazje wyłącznie we własnej głowie, inne – idą krok dalej i postanawiają wcielić je w życie. Ale nie rób niczego w sekrecie przed swoim mężem, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Działaj stopniowo. W luźnej rozmowie podpytaj się go, jak zapatruje się na tą kwestię. Czy kręci go wizja dwóch kobiet? A jakby to postrzegał, gdyby to jedną z tych kobiet byłabyś Ty? Jeżeli oglądacie filmy erotyczne, obserwuj jego reakcje, gdy to dwie kobiety są głównymi bohaterkami. Obydwoje syćcie oczy sensualnymi obrazami.

To od Was zależy czy postanowicie zaprosić kogoś trzeciego do łóżka, ale może się okazać, że to wcale nie będzie potrzebne. Że wystarczy Tobie świadomość iż Twoje seksualne fantazje są akceptowane przez Twojego ukochanego i sama ta myśl będzie Ciebie zaspokajała. Bawcie się sobą, bo przecież sypialnia to wielki plac zabaw – Waszych wspólnych. Dlatego nie pozwólcie, aby wkradł się do niej nawet cień rutyny.

Natomiast, jeśli skusicie się na trójkąt, to nie podejmujcie żadnej decyzji pochopnie. Swingowanie to piękna, lecz czasem ryzykowna gra. Dlatego na spokojnie rozważcie wszelkie „za” i „przeciw”. I oczywiście jak będziecie chcieli – piszcie wówczas do Nas. Na pewno coś podpowiemy 🙂

Luiza

 • ~Kulka

  Aniu obejrzyj sobie tzw. porno dla kobiet np. Life Love Lust reżyserki Eriki Lust (jest dostępny on line). Jest tam wątek z dwiema kobietami, myślę, że jeśli obejrzycie to razem z mężem bedzie to dopry powód do rozpoczęcia rozmowy z mężem o Twojej fantazji 😉 Trzymam kciuki! P.S. To naprawdę fajne przeżycie; )))

  • Jak ja lubię jak coś podpowiadacie. Złożyłam już Erykowi zamówienie na znalezienie tego filmu…

   P.S. Aniu, odezwij się jeszcze do Nas i napisz jak tam idzie „badanie” tematu 😉

 • Teeeeż chcę 😛 od razu, bez żadnych problemów, powiedziałam o tym mojemu mężczyźnie. Zapytał tylko czy może popatrzeć 😀 W trakcie innej rozmowy „podpuściłam” go bardziej, pociągnęłam za język i odkryłam, że całkiem ochoczo zapatruje się na trójkąt. Tutaj jednak problem tkwi we mnie, bo nie wiem, czy zniosłabym fakt dzielenia się z nim inną kobietą (konfigurację 2M+1K on na wstępie wykluczył). Może kiedyś, kiedy nasz związek będzie dłuższy i mocniejszy.

  • Źle napisałam 😀 fakt dzielenia się NIM z inną kobietą 😀 chociaż z nim inną kobietą też 😀 z reguły jestem rozpieszczoną egoistką 😉

  • Właśnie to jest takie trochę rozdwojenie jaźni. Bo z jednej strony – widok Eryka z inną kobietą, zawsze lekko „zazdrośnie szypie” moje serce. Ale jednocześnie jest to tak podniecające, że sama go namawiam do przekraczania kolejnych granic… No i zrozum tu kobietę 😉

 • Anya_ 86

  Coraz częściej i mi to chodzi po głowie…partner generalnie nie ma nic przeciwko, więc może za jakiś czas…:)

  • Jestem przekonana, że gdy przyjdzie ten moment, to dasz się ponieść. I nie będziesz żałowała tej decyzji.

   • Anya_ 86

    taką mam nadzieję, kobiety są fantastyczne, pociągające…oszałamiające:)

Close