CZY ŚLUB COŚ ZMIENIA?

bride-1039536_1920Od kilku lat jestem szczęśliwą mężatką. Od kilku lat jestem również swingerką. Czy zatem ślub coś zmienia? W moim przypadku – zdecydowanie tak, choć przez dłuższy czas byłam przekonana, że fakt zamążpójścia nie odegrał w tej kwestii większej roli. Myliłam się.

Drużyna pierścienia

W zasadzie nie mam porównania. Nie mogę napisać, że zanim wyszłam za mąż to swingowanie wyglądało tak i tak, a jak już świeciłam obrączką na ręku, to swingowanie przeszło w inny wymiar. Ale czy bym zdecydowała się na dzielenie się sobą i Erykiem bez tego magicznego pierścionka na dłoni? Chyba jednak nie.

Ślub nie był najważniejszym dniem w naszym życiu. Był ważny, nawet bardzo ważny. Ale będąc ze sobą tak wiele lat jak my, mamy na koncie wiele wspomnień i przeżyć, które łączą i cementują bardziej niż przysięga wypowiedziana przez urzędnikiem państwowym. I nie chodzi tu o wspólny kredyt na mieszkanie J Owszem, uwielbiam kiedy mogę o Eryku powiedzieć mój mąż i należeć do małżeńskiej „drużyny pierścienia”, ale wiem, że bez tego kawałka papieru i tak byśmy byli ze sobą, kochając się i celebrując każdy nowy dzień. I kłócąc się niczym włoskie małżeństwo, bo w naszym związku jest miejsce na wiele różnorodnych emocji. Ale ja tak wolę niż zamiatać problemy pod dywan udając i wierząc, że jakoś się je „udepcze”.

Ale pamiętam, że odkąd przyrzekłam Mu, że nasz związek będzie szczęśliwy, zgodny i trwały i usłyszałam te same słowa od Niego, to nagle jakby mi się oczy otworzyły, że warto spróbować czegoś nowego. A jeśli by to nie było dla Nas, po prostu nie brnąć w to dalej…

Nasza podróż poślubna była wspaniałym doświadczeniem. Słońce, plaża i My pijani miłością i winem z lokalnej winiarni. Hotelowy pokój przywitał nas wspaniałym widokiem na morze i szampanem dla nowożeńców. Myślałam, że osiągnęłam wtedy pełnię szczęścia… Tymczasem to dopiero był początek prawdziwego poznawania się.

Jestem gotowa

Gdy mam coś ważnego do powiedzenia, albo coś co w jakiś sposób mnie krępuje, to nerwowo bawię się pierścionkiem. I właśnie przekręcając obrączkę na palcu, powiedziałam Erykowi, że chyba jestem gotowa.

Ale gotowa na co?zapytał

Na innych.

Nie dowierzał. Pewnie myślał, że ten moment nigdy nie nastąpi. Wiedziałam, że pragnie spróbowania swingowania, ale do niczego mnie nie zmuszał. Niczego nie narzucał.

A ja oblałam się dziewczęcym rumieńcem wypowiadając te słowa…

Czemu ślub tak wpłynął na moje postrzeganie seksualnej rzeczywistości? Tego nie wiem. Może podświadomie potrzebowałam jeszcze jakiegoś zapewnienia o dozgonnej miłości. To głupie, wręcz sztampowe. Wiem o tym. Ale wiem również, że do tej pory zdarza mi się zaczerwienić pod wpływem Jego uśmiechu i dotyku. Gdy słyszę Jego głos i bicie serca rwącego się do mnie… I to jest piękne.

Może wtedy po prostu dojrzałam do tej decyzji?

Decyzji co prawda nie łatwej, ale z pewnością wartej podjęcia ryzyka.

Tekst: Luiza

Odkrywaj z Nami erotyczny świat na:

Facebook

Google +

 

 

 

 • ~trinity

  Pierwsza randka, oświadczyny, złożenie przysięgi małżeńskiej, pierwsze chwile po narodzinach dziecka i rytuały z tym związane. To wszystko są chwile,które cementują ludzi, chwile które powodują, że związek jest wyjątkowy i prawdziwy. Warunek jest jeden, dla obydwóch relacja ta musi być ważna tak samo. Bo bywa trudno…cholernie trudno.

  • Związek to codzienna batalia. O siebie nawzajem i siebie pojedynczo. Ale przynajmniej zawsze coś się dzieje, a z ukochaną osobą rutyna nie ma szans 🙂

  • Ślub zmienia wszystko choć nigdy w to nie wierzyłam…!
   Znamy się z 18 lat. Razem jesteśmy z 13 lat, nie wiem, tak na prawdę nigdy nie liczyłam, nigdy nie obchodziliśmy żadnych rocznic.
   Ślub wzięliśmy 2 miesiące temu i to był na największy błąd mojego życia! Oddałam się bezgranicznie człowiekowi, którego kocham, z którym wiązałam plany i nadzieje na przyszłość a on tydzień po ślubie okazał się kimś kogo nie znam! Doprowadził mnie do skrajności. I to co się dzieje przerasta mnie. Tracę siły… leżę. Boję się czy starczy mi sił… na rozwód.
   Przecież jestem silna.
   Zawsze byłam.

   • Nie lubię takich historii, bo tak naprawdę nie wiem co odpisać. Przykro mi, że cierpisz i że ślub okazał się nietrafioną decyzją. Ale pamiętaj, że coś musi się skończyć, aby coś się mogło zacząć. Wierzę w Ciebie, wierzę, że znajdziesz w sobie tyle siły, aby iść do przodu. Jestem z Tobą 🙂

Close