Pakiet dwóch konsultacji

KONSULTACJE

Nie jesteśmy seksuologami ani sex coachami. Choć ciągle dokształcamy się w tematyce seksualności, to przede wszystkim jesteśmy parą, która świadomie weszła w świat swingu i w tym świecie chce się rozwijać. Wpisami na blogu docieramy co miesiąc do kilkunastu tysięcy czytelników, ale pragniemy zrobić coś więcej – móc Wam pomagać i doradzać indywidualnie.

Dlatego postanowiliśmy uruchomić na stronie konsultacje. Od Was będzie zależało jaką formę konsultacji wybierzecie. Może to być korespondencja mailowa albo rozmowa on-line. Nie będziemy z zegarkiem w ręku odliczali czy poświęciliśmy sobie godzinę a może dwie, bo to nie czas jest najważniejszy, ale poczucie spełnienia. A my lubimy robić dobrze 🙂

Potrafimy słuchać, a także wczytywać się w to, co jest ukryte między wierszami. Nie będziemy oceniać, czegoś narzucać, tylko podpowiadać najlepiej jak umiemy. Czasami też w człowieku kryje się pragnienie zwykłego porozmawiania i kiedy będziecie tego potrzebować – chcemy być obok.

Dla kogo są konsultacje?

  • dla par, singli i singielek, czyli wszystkich, którzy pragną postawić pierwsze kroki w swingowaniu, ale nie wiedzą od czego zacząć,
  • dla par chcących zaprosić kogoś do swojej sypialni, ale obawiających się jak to wpłynie na ich życie intymne,
  • dla osób, które dopadły pewne emocjonalne wątpliwości i zastanawiają się co powinny zrobić dalej,
  • dla pragnących zaspokoić ciekawość odnośnie swingerskich miejsc i wydarzeń w Polsce.

Jak to działa?

  1. Po zakupieniu konsultacji, otrzymacie w wysłanym mailu numer zamówienia, który trzeba podać podczas kontaktowania się z nami w pierwszej wiadomości na adres kontakt@swingwithme.pl.
  2. Waszym zadaniem będzie opisanie w mailu jak najbardziej szczegółowo nurtującego Cię problemu. Im więcej będziemy wiedzieli, tym bardziej będziemy pomocni.
  3. W przeciągu maksymalnie 5 dni roboczych otrzymasz od nas pierwszą wiadomość.
  4. W przypadku rozmowy on-line (np. poprzez Skype) – wspólnie ustalimy dogodny termin rozmowy. Będzie to rozmowa audio (bez obrazu), gdyż Twoja prywatność i poczucie bezpieczeństwa są dla nas na pierwszym miejscu.
  5. Natomiast w przypadku korespondencji drogą elektroniczną – wymienimy ze sobą kilka maili, tak aby omawiany przez nas temat, był jak najbardziej wyczerpany.
  6. Zasada jest prosta – jeden problem, to jedna konsultacja.

Dlaczego warto nam zaufać?

Bo jesteśmy tacy jak Wy. Też przeżywaliśmy wiele rozterek i borykaliśmy się z wieloma problemami, których swing był przyczyną. Poznawaliśmy ten świat metodą prób i błędów. Każde nowe doświadczenie było dla nas cenną lekcją, z której wyciągaliśmy wnioski. Dziś czerpiemy ze swingu najwięcej jak to tylko możliwe. Zwiedzamy nowe miejsca, organizujemy imprezy i uczestniczymy w swingerskich wydarzeniach, cały czas odkrywając przy tym swoje pragnienia oraz realizując seksualne fantazje. A wiecie co jest najlepsze – że ciągle uczymy się czegoś nowego. Nasze przygody i przemyślenia opisujemy w kolejnych wpisach ukazujących się na blogu, ale chcemy Wam także o tym opowiadać. Wam i tylko Wam 🙂

Jesteśmy dla Was!

Luiza i Eryk

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3