NOWE MIEJSCE W SIECI – SWINGERSI W POLSCE

Chcemy łączyć, scalać, zaspokajać. Spełniać Wasze potrzeby i pragnienia – dlatego tworzymy nowe miejsce w sieci dla swingersów. SWINGERSI W POLSCE – SPOTKANIA, WYDARZENIA, IMPREZY to miejsce, w którym znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje ze świata swingu. Sprawimy, że swing będzie jeszcze bardziej dostępny!

Każdego dnia otrzymujemy od Was wiele wiadomości z zapytaniami o swingerskie imprezy w Polsce. Co, gdzie i kiedy? Obecnie żeby czegoś się dowiedzieć – trzeba przeszukać kilkanaście grup na portalach dla swingersów. To zajmuje czas, który można przecież spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób 😉

Swingersi na Facebooku

Czy Facebook to dobre rozwiązanie? Jak najbardziej, w końcu każdy z niego korzysta. Poza tym sami decydujecie o swojej widoczności w sieci – czy chcecie dołączyć do grupy z osobistego konta czy z profilu specjalnie utworzonego na zawieranie hedonistycznych znajomości.

Wiemy, że każdy początek jest trudny i potrzeba czasu, aby grupa urosła w siłę. Nauczyliśmy się tego prowadząc naszego bloga, ale nauczyliśmy się też tego, że cierpliwość się opłaca. Kiedyś czytało nas kilkaset osób miesięcznie – teraz czyta nas kilkaset osób dziennie. Polacy otwierają się na swing, a my chcemy żeby wszystko czego będą potrzebowali – było w ich zasięgu. Grupa SWINGERSI W POLSCE – SPOTKANIA, WYDARZENIA, IMPREZY będzie odpowiedzią na ich oczekiwania.

Dlatego udostępniajcie informacje o grupie wszystkim swoim swingerskim znajomym, a także osobom, które zajmują się organizowaniem spotkaniem swingerskich. I to zarówno tych na większą skalę, jak i tych bardziej kameralnych. W końcu swing różne ma oblicza 😉

WAŻNE

Ze względu na ochronę Waszej prywatności – grupa ma charakter tajny!

Jeżeli nie należysz do grupy, to jej strona będzie dla Ciebie niewidoczna.

Jak dołączyć?

Na początku musimy zostać znajomymi na Facebooku. Zatem napiszcie do nas prywatną wiadomość wraz z krótkim  wyjaśnieniem dlaczego chcecie znaleźć się w naszej grupie oraz zaproszeniem do znajomych, a my po jego przyjęciu będziemy mogli dołączyć Was do grupy. Dlaczego grupa tajna? Aby osoby postronne nie mogły zobaczyć kto należy do grupy oraz jakie posty są w niej publikowane – wszystko celem ochrony Waszej prywatności.

Nasz profil na FB (KLIK)

 

 

Jesteśmy dla Was!

Luiza i Eryk