Swingowanie zmieniło nasze życie, zmieniło Nas. Na lepsze. Kochamy się jeszcze bardziej, choć wydawało się to niemożliwe. Już wcześniej myśleliśmy, że żadna skala miłości nie jest w stanie zmierzyć uczucia jakie Nas łączy. Myliliśmy się. Okazało się, że można więcej, mocniej, lepiej.. I tak powstał nasz blog o swingowaniu.

Swing wywołał lawinę emocji. Nawet jazda na kolejce górskiej nie jest w stanie zapewnić takiego stanu ekscytacji, jak patrzenie na siebie splątanych w miłosnym uścisku z innymi. Jednak myśli i przeżycia czasami bywają ulotne, dlatego postanowiliśmy je zatrzymać.

Blog Swing With Me powstał z potrzeby pisania. Wpierw dla siebie, później także dla innych. Szybko przekonaliśmy się i przekonujemy nadal, że swoimi wpisami trafiamy do coraz szerszego grona czytelników. I to nie tylko do ludzi znających lub dopiero poznających świat swingowania, lecz również do osób, którym bliska jest tematyka erotyczna i czasami pokręconych relacji damsko-męskich. Każdy komentarz i opinia pozostawiona na blogu dodaje Nam skrzydeł i potęguje motywację do pisania. Ten blog jest dla Was i dzięki Wam. Wejdźcie głębiej do świata Naszych pragnień, potrzeb i przemyśleń. Zanurzcie się w nim i zostańcie na dłużej.

Swing With Me – to jedyny polski blog o swingowaniu.

Chcesz poznać nas bliżej? Napisz do nas 🙂

___

Teraz Twoja kolej! Dołącz do naszej swingerskiej społeczności!

Facebook: https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/164573377243615

Instagram: https://www.instagram.com/swingwithme_blog/

Zbiornik: https://zbiornik.com/Swing_with_me_blog

Newsletter: https://swingwithme.pl/newsletter/

___

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy!

Niech inni też się o nas dowiedzą :)