Blog to nasz wirtualny dom. Pragniemy, abyście czuli się w nim przyjemnie, wręcz rozkosznie. Razem tworzymy to miejsce, dlatego:

  • Komentując nie obrażaj ani innych komentujących ani nas. Wszelkie agresywne i wulgarne komentarze są od razu kasowane. Możesz z czymś się nie zgadzać i mieć odmienne zdanie, ale krytykując rób to konstruktywnie przytaczając sensowne argumenty.
  • Wszystkie teksty zamieszczone na blogu są naszą własnością chronioną prawem autorskim, dlatego nie próbuj ich sobie „pożyczyć”, bo każda kradzież ma swoje konsekwencje. Jeżeli spodobał się Tobie Nasz tekst i chciałbyś go opublikować u siebie – po prostu napisz do Nas, a na pewno się dogadamy.

 

  • Nie jesteśmy dziennikarzami, zatem obiektywizm nie jest naszą misją. Jeżeli coś Nam się podoba – chwalimy, jeżeli nie – konkretnie wyrażamy swoje zdanie. Nie przekształcamy rzeczywistości. My ją opisujemy – po swojemu i przez pryzmat własnych doświadczeń.

 

  • Tworzone przez nas recenzje gadżetów w większości opierają się na programach afiliacyjnych, co oznacza, że za dokonany zakup – my dostajemy prowizję. Nie wpływa to jednak na szczerość opisywanych produktów. Jak coś jest dobre – to chwalimy, jak coś nam się nie podoba – również to opisujemy. Nie wpływa to również na cenę gadżetów. Chociaż nie, to nieprawda – wpływają! Bo za każdym razem z naszymi Partnerami handlowymi przygotowujemy dla naszych czytelników specjalne promocje, dzięki czemu ich cena jest znacznie niższa.
Niech inni też się o nas dowiedzą :)