Czasami piszecie do nas najfajniejsze wiadomości, jakie tylko można dostać. Że podoba Wam się, to co robimy. Że nasze wpisy pomagają rozpocząć trudne rozmowy o spełnianiu erotycznych fantazji. Że chcielibyście tak samo nas wspierać, jak to my robimy słowem pisanym. I wiecie co? Wasza aktywność jest dla nas największą nagrodą, ale postanowiliśmy iść z duchem czasu i zacząć pojawiać się na nowych platformach, które oferują różnorodne możliwości wspierania ulubionych twórców.

Bardzo podoba nam się idea motywowania autorów wirtualną kawą. A kawusię bardzo lubimy. Zwłaszcza o poranku. Zwłaszcza w łóżku (swoim tudzież nie swoim). Poza tym kawki zapoznawcze to nieodłączny element swingu. Prawda?

To jest nasz czas!

Pora wreszcie wyjść poza ramy wirtualnego świata! Na naszym blogu znajdziecie ponad kilkaset wpisów. Słowem pisanym wprowadzamy w świat swingu, opisujemy emocje, mierzymy się z sercowymi wątpliwościami, poruszamy tematy trudne i skomplikowane. Ale też tworzymy erotyczne opowiadania, które sprawiają, że serce bije szybciej, a w lędźwiach czujesz przyjemne mrowienie. I właśnie to opowiadania erotyczne będą próbą naszych pierwszych wydawniczych przygód.

Jeżeli nas czytacie, to wiecie, iż stawiamy na niezależność, dlatego również książkę będziemy chcieli wypuścić w świat wyłącznie własnym wysiłkiem i zasobami. Bliska jest nam idea self-publishingu i to w tym systemie będziemy wydawać zbiór opowiadań.

Kawusia?

Jeżeli zechcecie nas wesprzeć w realizacji naszych literacki marzeń, to… postawcie nam kawę. Wszystkie środki zebrane na wspierających twórczość platformach przeznaczymy wyłącznie na ten cel.

Wreszcie nadszedł czas, aby projekt Swing With Me przeniósł się także na papierowe kartki i nie tylko.

Bo my uwielbiamy zapach książek. Wy też?

To, jak? Zaprosicie nas na kawę? Możecie to zrobić tutaj: 

kawa-emotikon-ruchomy-obrazek-0014 https://buycoffee.to/swingwithme

Postaw mi kawę na buycoffee.to

kawa-emotikon-ruchomy-obrazek-0014 https://ko-fi.com/swingwithme

To od Was będzie zależało, czy to będzie jednorazowe spotkanie czy zechcecie obdarowywać nas wirtualnymi kawkami częściej. My zaś za każdą kawusię odwdzięczymy się nowy wpisami i mamy nadzieję, że wkrótce również pięknymi książkami!

Niech inni też się o nas dowiedzą :)