REKLAMA

Co miesiąc odwiedzają nas tysiące czytelników. Będziemy szczerzy – sukces bloga zaskoczył nas samych, bo na początku myśleliśmy, że tak niszowy temat jak swing nie znajdzie w Polsce swoich odbiorców. Tymczasem, stało się zupełnie inaczej. Z każdym wpisem przybywało nowych odbiorców. Zaczęły pojawiać się komentarze, a na skrzynkę mailową spływać kolejne wiadomości z prośbą o podpowiedzi w erotycznej sferze.

I to było dla nas jasnym sygnałem, że to, co robimy naprawdę ma sens. Że są w Polsce ludzie, którzy tak jak my chcą spełniać swoje seksualne fantazje. Ludzie, którzy coraz odważniej wchodzą w świat erotycznych eksperymentów. Ludzie, którzy nie boją się o tym mówić i pisać.

Naszym celem stało się scalanie polskiego środowiska swingerskiego i to w bardzo szerokim zakresie. Blog Swing With Me już teraz przeistoczył się w popularną platformę do wymiany swoich swingerskich myśli i doświadczeń, ale tak naprawdę to dopiero początek naszych działań, bo plany mamy naprawdę ambitne.

Korzyści, korzyści i jeszcze raz korzyści!

Dlatego, jeśli działasz w sferze szeroko pojętej erotyki, to mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – możliwość zareklamowania się na naszym blogu. I wierzymy, że uda nam się Ciebie do tego przekonać, bo korzyści będzie naprawdę wiele i to dla każdej ze stron. Nie wierzysz? To zobacz, co możesz zyskać:

  • dotarcie do ludzi, dla których seks, to coś więcej niż tylko kilka minut fizycznego zaspokojenia,
  • możliwość zaprezentowania swojego produktu/usług wśród osób naprawdę zainteresowanych erotyczną tematyką (bo przecież po co wydawać pieniądze na reklamę w mediach, które nie przyniosą żadnego efektu, prawda?)
  • świadome kreowanie swojego wizerunku – Ty działasz w erotyce, a my o niej piszemy – zatem czy może być lepszy duet dla Twojego biznesu?
  • dopasujemy się do Twoich potrzeb – Ty nam mówisz, czego pragniesz, a my przygotowujemy dla Ciebie ofertę. Razem ustalamy strategię działań, aby Twoje zadowolenie było jak największe (zresztą tak już mamy, że lubimy robić ludziom dobrze) 🙂
  • i nie bój się o budżet – z nami naprawdę można się dogadać, bo tak jak w łóżku, tak i w biznesie jesteśmy bardzo elastyczni.

Zainteresowany? To dobrze, bo uwielbiamy pobudzać 🙂 Zanim jednak zaczniemy wspólnie działać, wypełnij proszę krótki formularz, który pozwoli lepiej nam się poznać:

Niech inni też się o nas dowiedzą :)