BORDEAUX – ŁÓDZKI KLUB SWINGERSKI

Znacie nas i zapewne Was to nie zdziwi, że nie możemy spokojnie spędzić okresu świąteczno-noworocznego. Właśnie pakujemy walizkę i ruszamy w Polskę. Ale ostatnio dotarł do nas news o nowym swingerskim lokalu na mapie Polski, więc od razu dzielimy się tą wiadomością z Wami.

Bordeaux – to odpowiedź Łodzi na rosnące swingerskie pragnienia ludzi w niej mieszkających oraz przebywających. Nas tam jeszcze nie było, ale z pewnością w przyszłym roku przybędziemy i zrelacjonujemy swoje wrażenia.

A tymczasem zapraszamy na stronę lokalu – http://bordeauxclub.pl/. Jeżeli ktoś z Was już tam był – to podzielcie się z nami swoimi odczuciami, których jesteśmy to bardzo, ale to bardzo ciekawi… 😉

P.S. Niedługo na blogu dłuższa zapowiedź otwarcia jeszcze innego hedonistycznego klubu. Tak, tak, dobrze czytacie. Polskie środowisko swingerskie coraz bardziej się rozrasta ku naszej uciesze. Szczegóły wkrótce.

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme