GDZIE SPĘDZIĆ SWINGERSKIEGO SYLWESTRA?

Co prawda, Nowy Rok będziemy witać już w niedzielę, ale dla wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy małe zestawienie podpowiadające gdzie spędzić swingerskiego Sylwestra.

Grupa Secretface.pl zaprasza do warszawskiej Lava przygotowuje Erotyczną Noc Sex Party. Wstęp 250 zł  – para, 300 zł – singiel, singielka – 150 zł. W cenie jest poczęstunek i lampka szampana.

Z kolei Usta Swingers Club zaprasza na Crazy Sylwester. Tutaj za wstęp para lub singiel będą musieli zapłacić 400 zł (open bar + catering), natomiast singielki wchodzą za darmo.

Natomiast, jeśli lubicie włoskie klimaty, to wybierzcie się na Sylwester w stylu Włoskiej Mafii do klubu Prive w Lublińcu. Włoska muzyka, włoski catering, a to wszystko w cenie 500 zł (para, singiel) oraz 150 zł (singielka).

A może tutaj?

Zaś, jeśli w tym czasie będziecie w Łodzi to może zajrzycie do Bordeaux? Tutaj za przyjemność zabawy zapłacicie 350 zł (para, singiel) lub 150 zł (singielka). W cenie biletu będziecie mogli skosztować przekąski ciepłe i zimne oraz wszelkie napoje bezalkoholowe. Oczywiście o północy nie zabraknie też lampki szampana.

W Sauna Club w Bielsko Białej, zabawa sylwestrowa kosztować będzie 180 zł – para, 300 zł – singiel, 50 zł – singielka. Natomiast Red Fox proponuje Sylwestra w cenie 250 zł za parę, singielki – 100 zł, zaś single – 300 zł (o ile jeszcze jest możliwość przyjścia, bowiem ilość singli jest ograniczona do 5 osób).

I na sam koniec – nowo otwarty Raj Club w Puławach, który na razie posiada jedynie profil na Zbiorniku, zaprasza na zabawę sylwestrową w cenie 650 zł (para, singiel) oraz 150 zł – singielka. W ramach wstępu będziecie mieli zagwarantowany gorący i zimny catering oraz każda para otrzyma 0,5 l wódki.

To, gdzie macie zamiar spędzić swingerskiego Sylwestra?

Tekst: Luiza

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •