Kiedy pod koniec listopada 2014 r. zamieściliśmy na blogu pierwszy wpis, nie przypuszczaliśmy, że kilka lat później Swing With Me znajdzie się w rankingu najlepszych 15 blogów o seksie w Polsce. Czy to się dzieje naprawdę? Uszczypnijcie nas!

Jeszcze nigdy się nie zdarzyło, aby na stronie pojawiły się dwa wpisy tego samego dnia, ale gdy dziś w naszej skrzynce pocztowej znalazła się taka wiadomość:

 

Cześć Luizo i Eryku,

gratulujemy znaleźliście się w rankingu najbardziej wpływowych vlogerów i blogerów publikujących na temat seksu >>  TOP 15, wybranych przez redakcję portalu Influencer.pl

 

po prostu musieliśmy się z tym z Wami podzielić!

I to już nie chodzi jaką ilość głosów zdobędziemy – dla nas najważniejsze jest to, że ktoś zauważył i docenił nasze starania w zmienianiu postrzegania świata swingu. Bo to naprawdę piękny świat, tylko trzeba chcieć go zrozumieć. A my jak się okazało – jesteśmy influencerami!

Swing With Me jest blogiem bardzo, ale to bardzo niszowym. Kiedy jeszcze strona była postawiona na darmowej platformie – czytało nas zaledwie kilkaset osób miesięcznie. Dziś czyta nas kilkanaście tysięcy. Ale wiecie co jest najlepsze? Że tak samo jak cieszyliśmy z pierwszego czytelnika, tak samo cieszymy się z przybycia każdej nowej osoby. Bowiem to dla Was piszemy i wymyślamy nowe inicjatywy. Bez Was nie ma nas! I piszemy to prosto z serducha.

Jak możecie zagłosować?

Wystarczy, że wejdziecie na stronę http://www.influencer.pl/blogi-o-seksie-ranking i klikniecie przycisk Zagłosuj. To co, istotne – można głosować raz dziennie, a głosowanie trwa do 19 kwietnia. Zatem ustawcie przypomnienie w telefonie i każdego dnia oddawajcie na nas swój głos 😉 Oczywiście, jeśli tylko będziecie mieli na to ochotę.

Zestawienie blogów jest naprawdę zacne, bo większość z nich śledzimy na co dzień. Dlatego znalezienie się w tym gronie, to dla nas naprawdę wielkie wyróżnienie. I wielka szansa, aby coraz więcej ludzi dowiedziało się czym tak naprawdę jest swing.

Ściskamy Was!

Luiza i Eryk