NAJLEPSZE SWINGERSKIE IMPREZY LIPCA

Ależ ten czas szybko ucieka. Dopiero co robiliśmy zestawienie na czerwiec, a tu już kolejny miesiąc nadchodzi. Zatem Panie i Panowie – oto przed Wami „Najlepsze swingerskie imprezy lipca”!

Gang bangowo

W łódzkim Bordeaux naszą uwagę przykuła data 7 lipca, a dokładniej „Double fest: Dzień łapania za biust i Światowy Dzień Pocałunku”. Panie, które będą chciały zaprezentować swoje kobiece kształty otrzymają drinka na powitanie. Zaś kobitki spragnione mocniejszych wrażeń powinny się pojawić w sobotni wieczór 22 lipca, bowiem wtedy odbędzie się „Gang Bang – Extreme Bukkake”. Czy trzeba opisywać co się wtedy dzieje? Chyba nie 😉

Jeżeli „pojedynczy” Gang Bang to dla Was za mało, to 8 lipca w Lavie przygotowano wydarzenie „Gang Bang – double penetration”. I to tylko od Waszej wyobraźni będzie zależało, w jakich konfiguracjach będziecie chcieli się bawić. A gdyby pieszczot było za mało, to 28.07 wpadajcie na Pussy Lick Sex Party, gdzie języki będą świdrować, a kobiety wić się z rozkoszy. Gang bangowa impreza zagości również w Privie w Lublińcu – Gang Bang Bukkake (01.07), ale gdyby panie nabrały ochoty na smakowanie kobiecych ciał, to tydzień później w tymże klubie odbędzie się Lady Bi, gdzie prawo wstępu będą miały tylko pary i singielki,  a ponadto będzie wyznaczona specjalna Strefa Les Zone.

Wielkie świętowanie

A jak najlepiej przywitać pierwszy wieczór lipca? Odpowiedź może być tylko jedna – podczas „Piana Party” w Osadzie Tropical Village mieszczącej się przy Euphorii w podwarszawskich Markach. Żeby Was jeszcze bardziej zachęcić do przyjścia to w cenie wejścia będziecie mieli także open bar. Nic tylko pić, bawić się i tworzyć kolejne niepowtarzalne wspomnienia. A propos wspomnień – 22.07 nie może Was zabraknąć na „Urodzinach Eweliny”, bo tej kobiecie po prostu się nie odmawia. To dzięki jej niesamowitej energii i powalającemu uśmiechowi staramy się być w Warszawie tak często, jak to tylko możliwe. Może tym razem też się uda? 😉

A co ciekawego w Usta Club? 1 lipca druga część imprezy imieninowej Pawła – prowadzącego ten warszawski klub, czyli „Boss Sex Party vol. 2”. Zaś tydzień pózniej (08.07) coś dla miłośników mocniejszych wrażeń – „Masked BDSM”.

W lipcu Red Fox w Czeladzi ponownie nie zaskakuje nowościami, zatem spodziewajcie się w piątki „Sex party”, a w soboty „Swingers Party”. I tak samo Sauna Club nie przewiduje w lipcowym miesiącu żadnych imprez specjalnych.

Zbiornikowe eventy

Choć wydarzenia, o których chcemy wspomnieć odbędą się dopiero we wrześniu, to już teraz trwają na nie zapisy. Para ona18on25 zaprasza 2 września na II Imprezę Puławską. Lista gości bardzo szybko się zapełnia, zatem kto pierwszy ten lepszy. Natomiast tydzień później (09.09) oniradom organizują w centrum Warszawy „White Party”. Będzie to impreza taneczno – zapoznawcza, a organizatorzy zapowiadają dla uczestników wiele niespodzianek.

Szczególnie polecamy!

A na sam koniec polecamy Wam imprezę, której patronujemy – Sylwester z Lejdis, organizowany w  Bordeaux. Sylwester w sierpniu? Czemu nie! Każda okazja jest dobra do poznawania nowych ludzi i zabawy w doborowym towarzystwie. Wpiszcie sobie tę datę do kalendarza – 19.08, bo zapowiada się naprawdę fajny wieczór. Konkursy, atrakcje, loteria, dj – a to wszystko za jedyne 80 zł od pary (singiel – 60 zł, singielka – 40 zł). Zapisów na imprezę można dokonać u Szefcia.

Tekst: Luiza

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme