NIE WIEM CZY SWING JEST DLA MNIE

Czy swing potrafi wzmocnić czy osłabić uczucie? Zaryzykować czy lepiej nie? Takie pytania pojawiły się w kolejnym liście skierowanym do nas. Tym razem na odwagę w pisaniu zebrał się mężczyzna, który już spróbował swingu, ale niestety ta przygoda zakończyła się niezbyt pozytywnie. I teraz się pojawia pytanie. Spróbować jeszcze raz czy odpuścić?

Cześć Luizo i Eryku

Na wstępie chciałem Wam po prostu powiedzieć – fajnie, że jesteście. Wasz blog jest świetnym miejscem dla osób takich jak, czyli dla ludzi, którzy chociaż trochę „liznęli” swingowania. Kiedyś spróbowałem swingu ze swoją byłą już niestety dziewczyną. Dlaczego byłą? Właśnie mam wrażenie, że to swing nas zgubił. Pewnego wieczoru wybraliśmy się do swingers clubu. To był mój pomysł i teraz trochę żałuję tej decyzji. Myślałem, że to będzie spełnienie moich erotycznych fantazji. Moja partnerka początkowo odnosiła się do tego tematu sceptycznie, lecz liczne moje namowy sprawiły, że w końcu się zgodziła. Przed samym wyjściem do klubu, byliśmy mega podnieceni. To podniecenie trwało również, gdy znaleźliśmy się w środku. Kilka drinków przyjemnie nas rozluźniło. Na tyle – że zaczęliśmy rozglądać się za partnerami do zabawy. Ewa nie narzekała na bak adoratorów. Szybko znaleźli się chętni do jej zdobycia. Nie wiedziała czy ma się zgodzić na zabawę czy nie, ale widząc w moich oczach aprobatę, odważyła się oddać innemu mężczyźnie.

To jest we mnie

I właśnie wtedy pojawił się problem. Problem we mnie. Napiszę wprost. Podniecenie zamieniło się w stan wkurwienia. Poczułem ogromną zazdrość, gdy widziałem ją z innym. Jak jej jest dobrze. Jak jęczy i wije się z rozkoszy. Miałem ochotę pobić tego faceta i aby tego nie zrobić, odsunąłem się, pozwalając dokończyć im zabawę. Tak, zostawiłem ją samą. Nie byłem przy niej, choć umawialiśmy się, że co by się nie stało – bawimy się wspólnie. Po wszystkim nie miałem ochoty z nią rozmawiać, a ona tak naprawdę nie wiedziała co zrobiła nie tak. Wróciliśmy do domu w milczeniu. Kilka dni później rozstaliśmy się. Choć bardzo ją kochałem, to nie mogłem wyrzucić z głowy tych wszystkich obrazów, jakie mi pozostały po wizycie w klubie. Gdy ją dotykałem, przypominałem sobie od razu, jak dotykał ją inny. Gdy ją całowałem – widziałem, jak odwzajemnia pocałunki innego mężczyzny. Gdy chciałem ją posiąść – nie mogłem znieść wizji, że był w niej ktoś inny.

Teraz jestem z inną kobietą. W łóżku układa nam się idealnie i czasami w naszych rozmowach o fantazjach, pojawiają się osoby trzecie i seks grupowy. Kręci mnie to niesamowicie, ale jednocześnie znów się obawiam, że złą decyzją spieprzę fajną relacje. Jak sądzicie? Podejmować to ryzyko czy lepiej nie? Po prostu nie wiem czy swing jest dla mnie.

Pozdrawiam

Tomek

 

A oto nasza odpowiedź:

 

Witaj Tomku,

Wielokrotnie podkreślaliśmy, że swing nie jest dla każdego i że jest to bardzo ryzykowna gra. Ga, w której można wiele wygrać, ale również i wiele stracić. Ty już jedną stratę poniosłeś, dlatego Twoje zapatrywania na swing są okraszone wieloma obawami. I jest to całkowicie naturalne. Niestety, nie damy Ci jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie, bo jest to zbyt delikatna kwestia mogąca zaważyć na przyszłości Twego obecnego związku. Ale możemy udzielić Ci kilka wskazówek. Przede wszystkim zastanów się czy coś się zmieniło w Twoim podejściu do dzielenia się swoją partnerką. Będziesz musiał wrócić myślami do tamtej pamiętnej chwili w klubie i zastanowić się czy teraz zachowałbyś się tak samo, czy jednak umiałbyś przełknąć tą pierwszą dawkę goryczy, aby później dołączyć do zabawy i cieszyć oczy widokiem Twej wybranki zaspokajanej przez Ciebie, lecz również przez innego mężczyznę lub mężczyzn? Miej świadomość, że ona nie osiągnie pełnej satysfakcji, jeżeli nie będziesz obok. Kobieta potrzebuje akceptacji dosłownie w każdej sekundzie „współdzielonej” zabawy. Ona chce, abyś był przy niej, pieścił ją i oddawał się także jej pieszczotom. Abyś patrzył się jej w oczy, gdy inny ją penetruje. Abyś szeptał jej do ucha, że to co robicie jest bardzo stymulujące… Dla Ciebie. Dla Was.

Śpiesz się powoli

Jeżeli związek jest oparty na zaufaniu i równoczesnej wzajemnej fascynacji, to Wasza relacja na tym nie ucierpi. Zapewne po powrocie do domu będziecie mieli ochotę na powtórkę z rozrywki, ale w Waszym kameralnym i intymnym gronie. I to nie na szybki i dopełniający „numerek”, lecz na seks powolny oraz pełen namiętności. Tak jakby potwierdzający, że to Wy jesteście dla siebie najważniejsi.

I jeszcze jedno. Zastanów się i spróbuj przewidzieć reakcje swojej ukochanej, kiedy to Ty także się przełamiesz i spróbujesz seksu z inną kobietą. To również na początku nie będzie dla niej łatwe, zatem jeśli się jednak zdecydujecie na kolejną wizytę w swingers clubie lub na spotkanie z drugą parą, warto wcześniej porozmawiać na ten temat, aby tym razem to jej nie towarzyszyły takie negatywne odczucia, jakie miałeś sam po swoim swingerskim pierwszym razie…

Powodzenia we wszystkim!

Luiza i Eryk

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme