NIE WSZYSTKO MUSI KOŃCZYĆ SIĘ W ŁÓŻKU

Nie każdy powinien uwielbiać smak czekolady. Tak samo nie każdemu jest dobrze w białym kolorze. Nie każda impreza będzie też imprezą roku. I podobnie w swingu nie wszystko musi kończyć się w łóżku, bo takie z założenia jest jej planowane uwieńczenie. Wszak to my piszemy scenariusz naszych historii i to my wybieramy jaką drogą podążą nasi bohaterowie, czyli my sami.

Na swing nie zawsze jest się gotowym tu i teraz. Przelotna myśl o chęci wkroczenia w nieznany świat bywa podniecająca, ale jednocześnie tworzy w głowie wiele znaków zapytania. I niby wydaje co się, że jesteś gotowa do realizacji erotycznych marzeń, a gdy dochodzi do spotkania, masz ochotę uciec najdalej, jak to tylko możliwe.

Spokojnie, to całkowicie naturalne. Dlatego daj sobie czas na ułożenie pytań, które pragniesz zadać przed samą sobą oraz czas na próbę odnalezienia zaspokajających odpowiedzi. Paradoksalnie, w praktyce to nie udzielenie odpowiedzi, ale właśnie znalezienie trafionych pytań okaże się trudniejszym zadaniem…

Kłamstwa są zbyteczne

I rozmowa. Powtarzamy to w naszych wpisach jak mantrę – rozmowa jest najważniejsza. Jeżeli coś nie zagrało podczas randki, to nie udawaj, że nic się nie stało – tylko opowiedz o tym szczerze ukochanej osobie. Nie okłamuj jej, że niby wszystko było w porządku, skoro nie było. Innych możesz próbować oszukać, ale siebie nie oszukasz. A wielka niewiadoma uczuć i emocji tylko będzie się pogłębiać.

To Ty jesteś reżyserem tego widowiska. To ty decydujesz, które ujęcia znajdą się w Twoim filmie. Niektóre z nich zapewne wyrzucisz, ale niektóre być może będziesz chciał powtórzyć. A inne jeszcze poprawić. W końcu to Ty montujesz swoje wspomnienia.

To coś więcej

Swingowanie to nie tylko seksualna wymiana partnerów. To pewnego rodzaju styl życia, pozwalający otworzyć się na nowych ludzi. Odkąd staliśmy się swingersami udało nam się nawiązać kilka naprawdę wartościowych znajomości, które nie zawsze kończyły się w łóżku. Po prostu znaleźliśmy fajnych partnerów do rozmów czy zabawy. Seks bywa jedynie niepowtarzalnym dodatkiem. Ale dodatkiem, a nie daniem głównym.

Dlatego, jeśli czujesz, że nie masz w sobie jeszcze wystarczająco dużo odwagi, aby seksualnie eksperymentować – nie rób tego na siłę, bo w ten sposób wyrządzisz sobie psychiczną krzywdę, którą później ciężko będzie wyleczyć. Powoli oswajaj się z nieznanymi doświadczeniami. Nie konsumuj ich od razu, lecz po prostu delektuj się nimi. A wtedy przyjdzie taki dzień, kiedy sama poczujesz, że masz ochotę na więcej…

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/czy-w-swingu-mozna-sie-zakochac/

Niech inni też się o nas dowiedzą :)