OBUDŹ SWÓJ SEKSAPIL

Wiesz, że dziś wieczorem będziesz się oddawać. Będziesz pieszczona, całowana i lizana. Pragniesz czuć się pięknie, by na „randce” rozkwitnąć pełnią tłumionego seksapilu. Chcesz przygotować jak najlepiej swoje ciało i umysł na nadchodzące rozkosze. Jak to zrobić? Oto kilka sprawdzonych rad.

Śpiesz się powoli

Przede wszystkim tak zaplanuj sobie dzień, abyś przed spotkaniem miała przynajmniej dwie godziny na spokojnie szykowanie się do wyjścia. Wiele razy zdarzyło nam się z Erykiem, że przed spotkaniem mieliśmy tyle rzeczy do załatwienia, że jak przychodziła pora wychodzenia z domu, to najzwyczajniej nie mieliśmy już siły na żadne seksualne ekscesy. W efekcie, zamiast dreszczu podniecenia było zdenerwowanie i rozdrażnienie, które było całkowicie niepotrzebne. Dziś jest inaczej. Celebruję chwile przeznaczone tylko dla mnie. Mój sprawdzony sposób na wspaniałe samopoczucie? Gorąca kąpiel z relaksującym olejkiem i… wibrator pod ręką. Tak, dobrze czytacie. Dawkuję sobie napięcie, dotykając swej nabrzmiałej łechtaczki. Nie doprowadzam się. Specjalnie tego nie robię, pragnąc zwiększyć swą erotyczną niecierpliwość. Gdy przychodzi do momentu rozbierania się, to jestem napalona jak kotka na dachu i łóżka nie wytrzymują pod ciężarem mego temperamentu (bo waga jest w normie) J.

Ale wróćmy jeszcze do wanny. Jestem kobietą multifunkcyjną, zatem kąpiel oprócz relaksu służy mi do podarowania swojemu ciału nieco więcej uwagi niż na co dzień. Peeling twarzy, ciała. Maseczka na cerę i na włosy. Depilacja nóg i mojej ukochanej cipki. Po wszystkim wychodzę odprężona, pachnąca i gładziutka. Nic, tylko brać.

Druga skóra

Perfumy naprawdę wiele o Tobie mówią. Czy jesteś delikatna, a może dominująca? Czy pragniesz seksu namiętnego i powolnego, a może nieco ostrzejszego z odrobiną brutalności? Dlatego, dobieraj zapachy w zależności od swojego nastroju. Zmysł węchu w seksie odgrywa bardzo dużą rolę, dlatego nie bagatelizuj tego zagadnienia. Tylko baw się tym. Dobra rada – odrobinę perfum (ale naprawdę odrobinę) rozprowadź także na podbrzuszu. To naprawdę działa na facetów. Tylko nie przesadź z tym. Zapach ma być jedynie dodatkiem do Twej kobiecości.

Zadbaj o swój smak

Lubisz minetkę? Ja uwielbiam. Kiedy czyjś język zagłębia się w mej cipce i liże me wargi. Kiedy czyjeś usta zasysają moją łechtaczkę. Kiedy czują jak ktoś tonie w mej wilgoci. Ale chcę, aby moim kochankom było dobrze. Abym im smakowała i żeby lizali mnie z przyjemnością, nie chcąc się oderwać od mej waginy. Dlatego przed spotkaniem nie jem nic ciężkostrawnego, a konsumuję owoce i piję soki. Wszak pragnę być słodka nie tylko z wyglądu, ale i „wewnętrznie” też :).

Szafo, otwórz się

Wiem będzie to sztampowe i schematyczne, ale jak każda kobieta przeżywam dylematy, że nie mam co na siebie włożyć. Zwłaszcza, jeśli chodzi o „takie” spotkania, podczas których chcę kipieć seksem.

Tej sukienki nie założę, bo przecież miałam ją ostatnio. Tej też nie, bo jest zbyt grzeczna. Tej też nie, bo jest zbyt wyzywająca, a przecież nie idę do swingerskiego klubu, tylko z założenia na kawę (choć przeważnie spotkanie ma swój ciąg dalszy w innym miejscu). I by można tam wymieniać jeszcze przez długi czas…

Dlatego przygotuj sobie kilka wariantów ubioru, a przynajmniej dwa. Bo przecież coś co wydawało Ci się, że będzie idealne na tą okazję, idealnym już nie będzie, gdy to na siebie włożysz. I to nie dlatego, że w międzyczasie zmieniły się Twoje gabaryty. Nie, to będzie pochodną wielu czynników. Twojego samopoczucia, układających się włosów czy wybranej bielizny. A propos bielizny. Zdaję sobie sprawę, że dla wyglądu jesteśmy znieść różne męki, ale kobitki – wybierajcie bieliznę seksowną, ale też i wygodną. Bo naprawdę uciskające fiszbiny czy wybijające się stringi nie zachęcają do dalszych igraszek, a w końcu macie ochotę nieco pobaraszkować…

I ostatnia frazesowa rada na koniec – nie udawaj kogoś innego. Nie dodawaj sobie sztucznych zalet i atrybutów. Seks nie lubi udawania, dlatego oddawaj się taka jaka jesteś, a wtedy osiągniesz pełną satysfakcję. W łóżku, jak i w życiu.

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ:  https://swingwithme.pl/nie-jestem-idealna/

 

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme