OCZEKIWANIE

lady-602881_1280Uwielbiała na coś czekać. To ją podniecało. Sprawiało, że serce biło szybciej, a krew w żyłach pulsowała coraz mocniej. Im bardziej czegoś nie planowała, tym bardziej życie planowało za nią i układało scenariusz erotycznych doznań.

Wtorkowe popołudnie upływało jej na rozmyślaniu o zbliżającym się spotkaniu. Jeszcze kilka dni i…

To będzie coś nowego. Widziała jak inni się kochają, liżą, masturbują.  W końcu wielokrotnie była w lokalach dla swingersów. Tylko, że zawsze były to lokale zagraniczne. Tam język ciała pokonywał barierę językową. Uśmiech, spojrzenie, penetracja, satysfakcja. Raz tylko była w klubie w Warszawie. Wyszła stamtąd po 7 rano. Nagle zapalone światła, uświadomiły wówczas uczestnikom erotycznych igraszek, że czas iść do domu/hotelu/hostelu. A szkoda. Pierwszy raz mogła wtedy z kimś tak jawnie porozmawiać o swoich łóżkowych przygodach. Tak normalnie, bez pruderii. Drink przy barze, miła rozmowa, a potem pieprzenie się od tyłu. Tak po prostu.

Piątek. Impreza w stylu weneckim. Znak zapytania. Maska, czarna sukienka. Tajemniczość i podniecenie. Maskarada wewnętrznego ognia z parami poznanymi na portalu dla swingersów. Nie wiedziała czy wybiera się na zwykłe spotkanie urozmaicone rozmowami na odważniejsze tematy, a może wieczór ponownie zakończy się w niespodziewany sposób? Wolała być przygotowana na wszystko…

Kolejne sukienki zapełniały jej szafę. Lubiła mieć wybór. Bawić się wcieleniem jakie miała przyjąć. Słodka czy femme fatale? Niewinna czy pewna siebie? Wszystko będzie zależało od jej celu – mężczyzny, na którego postanowi rzucić swój urok. Typ faceta stanowczego przeważnie jest zainteresowany kobietą słodką, którą z łatwością będzie mógł zdominować. Pod sobą. Całym swym ciężarem. Mężczyzna o spokojniejszym usposobieniu woli, kiedy to ona jest Panią – stawia warunki i żąda spełnienia jej oczekiwań.

Strategia. Taktyka. Seks. Orgazm. Wyjście.

Bez imion. Bez historii. Bezpowrotnie.

 

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme