OTWARCIE NOWEGO KLUBU PRIVE

14 stycznia br. w Lublińcu otwiera się nowy klub dla swingersów. To bardzo dobra wiadomość dla mieszkańców Śląska, bowiem jak dotąd brakowało takiego miejsca w tej części Polski. Czy Prive podbije serca polskich swingersów? O tym przekonamy się już niedługo. Z pewnością impreza otwarcia będzie jedną z najważniejszych w tym roku.

Jaki będzie nowy klub i jakie imprezy będą się w nim odbywały – opowiada Maciej Adamowski z Secretface.pl.

1. Wraz z początkiem roku otwieracie klub na Śląsku – Prive. To realizacja jednego z postanowień noworocznych?

Nie do końca jest to postanowienie noworoczne, bardziej spontaniczna decyzja. Udało nam się nawiązać współpracę z właścicielem budynku, w którym znajdowała się wcześniej dyskoteka. Potencjał lokalu miał dla nas tak wielką wartość, że postanowiliśmy otworzyć klub na miarę Europy. Za to postanowieniem noworocznym jest założenie klubu w Trójmieście, będącym naszym następnym planem na ten rok.

2. Nowy klub to spora inwestycja. Co będzie wyróżnikiem Prive na tle innych miejsc?

Można śmiało powiedzieć, że Prive będzie najbardziej prestiżowym klubem w Polsce. Lokal ma ponad 900m2, trzy piętra oraz olbrzymi ogrodzony parking na 120 miejsc. Na jego terenie umiejscowiony jest również hotel – ale to są tylko udogodnienia. Najważniejsze atrakcje kryją się wewnątrz lokalu: glory hole, oralium, łóżko wodne, kopulodromy, jacuzzi i sauny, ogromna ilość sprzętu do zabaw BDSM. Nie zabraknie również VIP roomu, strefy disco i strefy kinowej i jeszcze wielu innych niespodzianek. Tego nie da się opisać – to trzeba po prostu zobaczyć!

3. Jakie imprezy planujecie organizować w klubie?

Harmonogram imprez jest już zaplanowany na kolejne cztery miesiące i można go znaleźć na portalu Zbiornik.com, a zaraz po otwarciu – kalendarz imprez będzie dostępny na naszej stronie internetowej http://club-prive.pl/. Szykowane przez nas wydarzenia będą dopasowane do potrzeb naszych klubowiczów, ale sami też mamy już wiedzę, jaka tematyka imprez cieszy się największą popularnością, dzięki doświadczeniu w prowadzeniu pozostałych klubów w kraju.

4. Myślicie, że Prive wypełni lukę w śląskim swingerskim świecie?

Patrząc na rynek klubów swingerskich – jesteśmy pewni, że wystarczy tylko raz do nas przyjechać, aby pragnąc wracać tu zawsze.

Czy uzupełniamy lukę śląskich swingers klubów? – ciężko odpowiedzieć na to pytanie w tej chwili. O tym jak imprezuje się na Śląsku, dowiemy się w najbliższym czasie. Ale pewne jest to, że tworzymy nowy standard swingerskich zabaw w całej Polsce 🙂

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme