PRZEŁAMUJĄC WSTYD

Drżysz na samą myśl, że do Waszej sypialni mógłby zawitać ktoś jeszcze. Mężczyzna, kobieta, para… Śnisz o tym, fantazjujesz o przyszłych kochankach, gdy Twój ukochany pieszczotami doprowadza Cię do szczytu seksualnej przyjemności. I wszystko jest dobrze, kiedy upragnione wizje zamykają się w świecie wyobraźni. Jednak, gdy pojawiają się konkretne propozycje – wycofujesz się. Boisz się. Boisz się siebie.

Wiem, co czujesz, więc ubiorę Twój strach w słowa.

Boisz się, że…:

– będziesz niewystarczająco atrakcyjna dla nowo poznanych towarzyszy zabaw,

– między Wami nie zaiskrzy, a wieczór trzeba będzie wrzucić do szuflady zmarnowanego czasu,

– poczujesz się pominięta, kiedy pojawi się chemia między Twoim mężczyzną i nieznaną kobietą,

– kumulujące się w Tobie obawy nie pozwolą się otworzyć i będziesz miała wrażenie, że wszystko popsułaś, a zamiast ekscytacji pojawią się złość i rozżalenie.

A teraz pozwól, że kawałek po kawałku będę odrywała przyczepione do Ciebie lęki, bowiem przełamując wstyd poznasz prawdę o sobie.

Atrakcyjność

Jak wiele jest ludzi na świecie, tak wiele jest też upodobań. Ale my kobiety uparcie wbijamy sobie do głów, że piękno to wymiary 90 – 60 – 90, skóra bez celluitu, minimum miseczka C w biustonoszu, opalenizna przez cały rok i oczywiście dwójka z przodu symbolizująca młodość w metryce. Jakoś nie umiemy pojąć, że możemy się podobać mając kilka centymetrów więcej w talii, mniejsze piersi, bledszą cerę czy niższą liczbę na początku peselu. Same ograniczamy naszą kobiecą siłę, doszukując się czegoś, czego mężczyźni nawet nie zauważają. Nie dostrzegamy w sobie urody, pomniejszamy naszą wartość. Wolimy się wycofać niż przeżyć rozczarowanie. A później siedzimy skulone pod kocem i zastanawiamy się co by było gdyby.

Pod ostatnim wpisem dotyczącym wieku w swingowaniu (KLIK), pojawiły się komentarze, że swingowanie jest tylko dla pięknych i młodych, że (…) Niezbyt zgrabny pulpecik, z rozciągniętym po ciąży brzuchem nie ma czego szukać w tym klimacie. Z pewnością w nikim nie wzbudzi tych “iskier”. Pozostaje sobie tylko pomarzyć o takich rozrywkach.

W świecie swingu jestem już od kilku lat i uwierz mi, że jeżeli tylko jesteś otwarta na ludzi i przeżywanie przygód – to będziesz przyciągała do siebie innych jak magnes. Cielesność jest powłoką, o którą oczywiście trzeba dbać, ale nie jest jedynym wyznacznikiem atrakcyjności. Sama bawiłam się z mężczyznami, którzy z założenia nie wpisywali się w mój „kanon urodowy”, ale mieli w sobie to coś. Coś, dzięki czemu odpływałam w ich ramionach. A domyślasz się jakie kobiety najbardziej lubi mój mąż? Uśmiechnięte i pewne swojej kobiecości. Wskaźnik wagi czy rozmiar stanika nie odgrywa dla niego większej roli. Naprawdę.

Klub tylko dla modelek

Wzbraniasz się przed pójściem do klubu, bo myślisz że będą w nim tylko kobiety idealnie, żywcem wycięte z modowych magazynów. A Ty będziesz jedynie szarą i niezauważalną myszką siedzącą w kącie, na którą nawet własny mężczyzna nie będzie zwracał uwagi. Ja też jest normalną babeczką z krągłościami w odpowiednich miejscach. Gdybyś spotkała mnie na ulicy zapewne nie pomyślałabyś, że to ja jestem Luizą. Luizą, która ubóstwia uwodzić mężczyzn i szaleć w rytm ich pieszczot. Nie chodzę też codziennie w szpilkach, w małej czarnej i z kusząco pomalowanymi ustami. Jestem taka jak Ty, więc ty nie bój się otworzyć w lokalu i stać się mną. W klubie nie spotkasz modeli, ale prędzej osoby, które mijasz w sklepie czy wsiadając do autobusu. Swing nie jest ekskluzywną rozrywką dostępną dla wybranych – swing jest absolutnie dla każdego, kto tylko pragnie spełniać erotyczne pragnienia.

Jesteś niezastąpiona

Pierwsza para z jaką spotkaliśmy się w apartamencie na długo zapisała się w naszej pamięci, bo wywołała lawinę emocji. Będę szczera – wystraszyłam się. Ona śliczna i zgrabna. I zamiast cieszyć się, że możemy spędzić przyjemnie czas zrobiłam najgorszą rzecz jaką tylko mogłam zrobić – zaczęłam się porównywać. Bilans oczywiście wypadł na moją niekorzyść, bo w niej dostrzegałam same zalety, w sobie – tylko wady. Zamknęłam się w wewnętrznym świecie, budując między mną a mężem niewidzialny mur. Tak bardzo bałam się, że on się w niej zakocha, że ona była ode mnie lepsza, że teraz nie będę w stanie spełnić jego oczekiwań…

O uczuciach wolę pisać niż mówić, dlatego on przez długi czas nawet nie wiedział jakie przemyślenia mi towarzyszyły. Lecz, gdy wreszcie mu o wszystkim opowiedziałam, spojrzał się na mnie z miłością w oczach i pocałował delikatnie w czoło. Nawet nie musiał nic wypowiedzieć – wiedziałam, że mnie kocha, ale jednocześnie dał mi do zrozumienia, że ten strach był tylko we mnie, a żadna kobieta nie jest w stanie zająć mojego miejsca w jego sercu.

I Twój mężczyzna tak samo myśli o Tobie.

Ukryty sygnał

Nie każda swingerska randka musi mieć swój ciąg dalszy. Jeżeli nie zaiskrzy na spotkaniu zapoznawczym to doprawdy nikłe są szanse, że zaiskrzy w apartamencie. Zatem – nic na siłę. Jak nie teraz, to kiedy indziej. I z pewnością nie można tego uważać jako stracony czas, gdyż każde doświadczenie pozwala na wzajemne poznawanie się. Najważniejsza jest tylko szczerość, więc nie bój się przekazać swojemu mężczyźnie, że coś Ci nie odpowiada. Ustalcie również między sobą jakiś ukryty sygnał, gdy któreś z Was będzie miało jakiekolwiek wątpliwości. Wtedy obydwoje będziecie czuli się bezpiecznie, że macie kontrolę nad przebiegiem zdarzeń.

To przeze mnie

Chciałam Ci jeszcze napisać o jeszcze jednej kwestii. Wiele pań będąc już w intymnej sytuacji z innym mężczyzną zaczyna bzdurnie popadać w kompleksy, bowiem ich partner ma problemy z erekcją. Doszukują się w sobie winy, zakrzywiając perspektywę postrzegania siebie. W takim razie posłuchaj doświadczonej koleżanki. W sferze seksu panowie mają naprawdę utrudnione zadanie, a fakt, że nie mają wzwodu wcale nie świadczy o braku zainteresowania Twoją osobą. Często jest wręcz przeciwnie – po prostu za bardzo im zależy, a wtedy zaczynają się stresować. Ale to zagadnienie opiszę w osobnym wpisie.

Pamiętaj, że jestem dla Ciebie – zawsze możesz do mnie napisać. Chcę być Twoją przyjaciółką, Twoją powierniczką. Będąc na początku drogi w swingowaniu tak bardzo chciałam móc się zwierzyć, ale nie miałam komu. Moją odskocznią stał się blog, na którym teraz jesteś. W każdym wpisie znajdziesz kawałek mnie, zapiski mojego szczęścia, jak i wątpliwości. Piszę dla Ciebie, dlatego jeśli chcesz się podzielić czymś ważnym, jak i z pozoru błahym – nie wahaj się. Będę czekać.

Tekst: Luiza

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme