logo su21 maja szykuje się impreza, jakiej jeszcze w Polsce nie było. Swing United – impreza taneczna dla ludzi takich jak my – umiejących cieszyć się życiem i czerpać z niego jak najwięcej przyjemności. My tam będziemy, a Wy?

Swing United to inicjatywa ludzi organizujących świat swingu w naszym kraju. Kluby, portale, erotyczne sklepy, organizatorzy prywatnych spotkań, czyli wszyscy Ci, którzy odgrywają kluczową rolę w kreowaniu i propagowaniu hedonistycznego stylu życia.

Swing United to niepowtarzalna impreza taneczna, podczas której będziemy mieli okazję poznać się, porozmawiać, wymienić doświadczenia, by w przyszłości nabytą wiedzę połączyć i skonsumować.

A gdzie będziemy się bawić? W samym sercu Warszawy! Club Mirage przemieni się w miejsce naładowane erotyczną atmosferą. DJ`e, atrakcje artystyczno-rozrywkowe, konkursy i loterie. Mało tego – w cenie biletu  otrzymacie wejściówki do wybranych klubów swingerskich o wartości kilkuset złotych.

My już nie możemy się doczekać! To, co? Widzimy się 21 maja w Warszawie! Tym bardziej, że Swing With Me jest partnerem medialnym wydarzenia, zatem na bieżąco będziemy informować Was o imprezie!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie na stronie: www.swingunited.pl