“SWING UNITED JEST JEDYNE W SWOIM RODZAJU” – WYWIAD

Wielkie odliczanie trwa. Już za moment odbędzie się kolejna edycja Swing United. Setki osób, masa atrakcji – ten wieczór z pewnością będzie niezapomniany. O tym jakie niespodzianki czekają na uczestników oraz o szczegółach tego przedsięwzięcia – opowiada Maciej Adamowski z Secretface.pl.

Aż trudno uwierzyć, że to już minął rok od pierwszej edycji Swing United. Jak wspominasz ubiegłoroczną imprezę?

To prawda – czas bardzo szybko leci. Jeszcze emocje po pierwszej imprezie nie opadły, a tu już druga 🙂 Pierwszą edycję Swing United wspominam bardzo dobrze – udało nam się na jednej imprezie zgromadziliśmy ponad 750 osób i to był nie lada wyczyn jak na polskie realia.

Zorganizowanie wydarzenia na tak wielką skalę to ogromne przedsięwzięcie organizacyjne. Setki ludzi to także setki oczekiwań. Czego nauczyła Cię miniona edycja?

Tak duża impreza wiąże się z olbrzymimi umiejętnościami koordynacyjnymi podczas prac przygotowawczych. Ale z racji tego, że znamy dobrze gości ze środowiska swingerskiego, oraz organizujemy imprezy i eventy od wielu lat wyzwanie to nie stanowi dla nas żadnej przeszkody. Wręcz przeciwnie – sprawia nam to wielką przyjemność. Pierwsza edycja nauczyła nas jedynie tego, że warto kontynuować i planować następne odsłony Swing United.

Ile osób jest zaangażowanych w tworzenie Swing United? Kto stoi za sukcesem tej inicjatywy?

W projekt Swing United zaangażowane jest całe środowisko swingerskie kluby, sklepy, producenci naprawdę wszyscy z branży erotycznej. Głównym pomysłodawcą i realizatorem jestem ja (kluby Lava ,Euphoria ,Prive). Pierwszą edycję zrealizowaliśmy wspólnie z Liberte33. 

Misją Swing United jest łączenie środowiska swingerskiego z całej Polski, które z roku na rok się powiększa. Czym różnią się polscy swingersi od swingersów innych narodowości? Jesteśmy bardziej otwarci, a może jednak wolimy się bawić z mniejszym rozmachem?

To wbrew pozorom bardzo skomplikowane pytanie. Każdy człowiek jest inny i narodowość ma tu mało do znaczenia. Jedni wolą kameralne imprezy w domu, inni się utożsamiają ze swingersami, którzy przybędą na SU, aby bawić się w gronie kilkuset osób. 

Zapewne szykujecie niespodzianki dla uczestników. Czy możesz chociaż trochę zdradzić, jakie atrakcje będą na nich czekały 20 maja?

Bez niespodzianek się nie obędzie. W tym roku sprowadziliśmy gwiazdę muzyczną jaka jest Mario Bischin. Być może niektórzy nie kojarzą go z nazwiska, ale z piosenek już tak 🙂 Ponadto, każda osoba kupująca bilet wstępu otrzyma pakiet voucherów oraz zniżek o wartości 1500 zł.

Do imprezy zostało już zaledwie kilka dni. Jakbyś zachęcił niezdecydowanych, aby ruszyli się z miejsca i przybyli do Clubu Mirage?

Po pierwszej edycji możemy z pewnością powiedzieć, że Swing United jest najlepszą i największą imprezą w Polsce, która jeszcze tak wiele oferuje cenie biletu. Zatem, kto chciałaby przegapić drugą edycję? Zapraszamy na naszą stronę www.swingunited.pl, na której można zakupić wejściówki na imprezę i przekonać się, że Swing United jest jedyne w swoim rodzaju:)

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme