SWING UNITED W PYTANIACH I ODPOWIEDZIACH

TAP2Do pierwszej  tanecznej imprezy dla swingersów coraz bliżej. Na naszą skrzynkę mailową przychodzi wiele pytań związanych z tym wydarzeniem. Zatem wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom poprosiliśmy organizatorów o udzielenie odpowiedzi na kilka z nich. To jak – widzimy się wszyscy niedługo w Warszawie?

 

Zdradzicie tajemnicę, kto stoi za organizacją Swing United?

Za organizacją imprezy stoją osoby chcące pokazać, że bez względu na wszelkie podziały świat swingu w Polsce potrafi się zjednoczyć. Pomysłodawcą jest Maciej z klubów Lava oraz Euphoria, przy aktywnym udziale oraz pomocy Jarka Liberte33 z Desire Events.

Skąd się wzięła idea Swing United?

Przede wszystkim z chęci pokazania, że istnieją realni swingersi na poziomie, którzy chcą dobrze się bawić. Jednocześnie pragniemy także udowodnić środowisku swingerskiemu, że jak się chce to można wszystko:)

Dlaczego warto pojawić się na SU?

Dlaczego warto? Bo to jedyne w swoim rodzaju spotkanie taneczne, na którym będzie można poznać ludzi z całej Polski – ludzi wyzwolonych lubiących dobre imprezy!

Myślicie, że SU będzie jednorazową inicjatywą czy planujecie cykl imprez w takim stylu łączących polskie środowisko swingerskie?

Wydarzenie odbywające się 21 maja będzie pierwszą tego typu imprezą. Myślimy jednak, że jak impreza się przyjmie, będziemy organizować ją co pół roku.

W jaki sposób zapewniacie bezpieczeństwo i prywatność bawiących się osób?

Bezpieczeństwo oraz prywatność jest zabezpieczona do maksimum – samym podstawowym aspektem jest fakt, że na imprezie nie wolno uprawiać sexu, co za tym idzie nie ma zainteresowania żadnych niepożądanych mediów. Kolejnym aspektem jest fakt, że nigdzie nie wymagamy podawania żadnych swoich danych, a w klubie będzie obowiązywał całkowity zakaz nagrywania i robienia zdjęć.

Jakich atrakcji mogą spodziewać się goście?

Harmonogram atrakcji jest duży, będzie między innymi pokaz LED, 5 pokazów tańca go go, wybory miss mokrego podkoszulka…

Jakbyście zachęcili jeszcze niezdecydowanych na przybycie na imprezę?

Tu nie ma co zachęcać, każdy kto nas zna to wie że to będzie impreza jego życia 🙂

Więcej informacji i odpowiedzi na najczęstsze pytania znajdziecie na stronie www.swingunited.pl w zakładce FAQ.

Swing With Me jest oficjalnym patronem medialnym Swing United.

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme