ZASKOCZYŁA MNIE

Niespodziewanie obudziła we mnie apetyt na smakowanie kobiecości. Dotychczas uśpiony, zakryty doświadczeniami minionych zbliżeń. Mężczyźni zmieniający się w erotycznym kalejdoskopie. Mieszające się zapachy potu, testosteronu i pożądania. Pragnęłam ich, ale zapomniałam co to znaczy rozkosz ofiarowana przez inną kobietę.

Kotłująca się pościel, ulotna cisza przerywana jękami, wymiana ciał. Dłonie głaszczące, palce podszczypujące. Ona z moim mężczyzną, ja z jej. Obok siebie, lecz osobno skupieni na doznaniach podarowanych przez kochanków.

Późna godzina. A może wczesna skoro słońce zaczęło wychylać się poza linię horyzontu?

Czas zatrzymany. Czas bez wymiernego znaczenia. Teraźniejszość szybko stająca się przeszłością. Przyszłość ukryta w dotyku. Oczy zamknięte w przypływie przyjemności.

***

Zaskoczyła mnie. Jej język przywarł do mojej waginy, delikatnie zataczając kółeczka wokół łechtaczki.

Kobieta pieści inaczej. Bardziej delikatnie, lecz liżąc i ocierając dokładnie te punkty, których wrażliwość wywołuje dreszcze przechodzące przez całe ciało. Ona wie jak pocałować, zassać, spijać wilgoć cieknącą między udami.

Oddałam jej się bez pamięci. Ona liżąca, oni wędrujący palcami po mych zakamarkach. Odpływałam zanurzona w orgazmach.

Lecz nie chciałam być bierna. Pragnęłam podarować to samo, czym ona mnie obdarowała. Subtelnością i drapieżnością zarazem.

Przylgnęłam do cipki, delektując się smakiem jej wnętrza. Smakowała bosko. Słodko i cierpko jednocześnie. Język świdrował kobiece zakątki, a ona coraz mocniej wiła się w ekstazie.

Nakręcało mnie to niesamowicie, i jedynie czego pożądałam, to dać jej więcej i więcej.

***

Wiedziałam, że jestem jej pierwszą. Pierwszą, którą całowała i pierwszą, przez którą była całowana. Chciałam, aby było jej najlepiej. Zapisać się w pocztówkach wspomnień wysyłanych podświadomie do poziomu świadomości. Być wilgotnymi myślami przywoływanymi w fantazjach.

Dzięki niej przypomniałam sobie, jak niezwykła jest podróż po niewieścich krągłościach, delektowanie się skórą gładką niczym niezmącona tafla wody, upijanie się zapachem perfum zaplątanym w kosmykach włosów.

Zaskoczyła mnie.

I chcę przeżyć to zaskoczenie jeszcze raz.

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/za-co-kobieta-uwielbia-kobiete/

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •