BĄDŹMY ROZWAŻNI

Trudno nie reagować na to co się dzieje dookoła. Mamy wrażenie, że świat zwariował. Ludzie robiący zakupowe zapasy, jakby szykowali się na apokalipsę. Co chwilę pojawiające się powiadomienia o nowych zakażeniach koronowirusem. Prawda jest tak, że to nie pierwsza epidemia, i na pewno nie ostatnia. Zatem nie panikujmy, ale też nie bagatelizujmy. Przede wszystkim bądź rozważni.

Wczoraj, większość klubów ogłosiła, że do odwołania zamyka swoje podwoje. Dziś zaprzyjaźniony sklep LustShop.pl ogłosił na swojej stronie, że wysyłka zakupionych towarów dostępna będzie wyłącznie poprzez paczkomaty: https://lustshop.pl/2020/03/13/od-dzisiaj-wysylamy-wylacznie-do-paczkomatow/.

Jak oceniamy te decyzje? Jako bardzo słuszne i cieszymy się, że klubowe środowisko swingerskie oraz erotycznych zakupów stanęło na wysokości zadania. Tak trzymać!

Natomiast nie zapominajmy, że wiele zależy od nas. W najbliższym czasie odpuście sobie intymne spotkania, także te przy piwku czy kawce. Organizatorzy apartamentówek – przesuńcie imprezy na inny termin. My również chcieliśmy w tym tygodniu ogłaszać, że organizujemy spotkanie zapoznawcze na większą ilość par, ale to odwołaliśmy. Na kiedy? Tego sami nie wiemy. Na pewno wtedy, kiedy będzie już spokojniej i bezpieczniej.

Uzbrójmy się w cierpliwość

Swing wymaga bliskości. Trudno z kimś dzielić się cieleśnie z zachowaniem odległości półtora metra. Swing to dotyk, pocałunki, wymiana płynów rozkoszy – idealne warunki do rozprzestrzeniania się niechcianego wirusa. A przecież wystarczy przez określony czas powstrzymać pokusę i spotęgować pożądanie chwilą cierpliwości.

Dlatego na chwilę wyłączmy namiętność i na pierwszym miejscu postawmy rozsądek. Niebawem wszystko wróci do normy. Kluby się otworzą, ludzie ponownie zaczną się spotykać, ale jeśli możecie – ograniczcie teraz do minimum spotkania towarzyskie. Im poważniej podejdziemy do tematu, tym szybciej pozbędziemy się koronowirusa z naszego otoczenia. Pamiętajcie, w życiu jak i swingu – bezpieczeństwo i zdrowie przede wszystkim.

A my postaramy się w najbliższym czasie opublikować, jak najwięcej recenzji książkowych i filmowych, by nie zabrakło Wam inspiracji na nadchodzące dni. O gadżetach też oczywiście będziemy pisać 😉

Pozdrawiamy

Luiza i Eryk

Fot.: RDLH/Pixabay

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme