CHCĘ SPRÓBOWAĆ Z INNĄ KOBIETĄ

Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się z każdej wysłanej do nas Waszej wiadomości. To sprawia, że Swing With Me przestaje być jedynie blogiem, ale staje się platformą do wymiany myśli, wiedzy i doświadczeń. Wczoraj na naszej skrzynce pocztowej pojawił się taki o to mail. A dotyczy on… Zresztą, przeczytajcie sami 🙂

Witaj Luizo,

Ja również postanowiłam do Was napisać. W sumie nie wiem kogo mogę o to zapytać, a jakiś czas temu natrafiłam na Waszego bloga i teraz czytam Was regularnie. Jestem mężatką już od wielu lat. Stanowimy udany związek, choć codziennie życie bywa czasem przygniatające. Ale przecież każdy tak ma. W łóżku układa nam się całkiem dobrze. Z pewnością nie jesteśmy „białym małżeństwem”, bo seks uprawiamy dość regularnie, ale ostatnio czegoś mi brakuje. Kilka razy przyłapałam się na tym, że coraz częściej fantazjuję o pieszczotach z inną kobietą. Wizja dotykania i całowania kobiecego ciała podnieca mnie i tak samo chciałabym poczuć, jak to jest być pieszczoną i doprowadzaną przez inną. Ale przecież nie powiem o tym mężowi, bo może się tego wystraszyć i pomyśleć, że coś mi odbije. Z drugiej strony – kręci mnie, aby tego spróbować. Tylko jak to zrobić, aby nie stracić w jego oczach?

Anna

Z racji tego, że żaden mail nie zostaje u nas bez odpowiedzi, to przeczytajcie co My mamy do powiedzenia w tym temacie.

Droga Aniu,

Jeżeli związek jest udany, to nie ma w nim miejsca na tajemnice. Tym bardziej na tajemnice ze sfery seksualnej, które tak naprawdę rzutują na całokształt relacji. Wiele par ma trudności ze szczerym mówieniem o swoich potrzebach i fantazjach. A to błąd. I to ogromny. Bo jak macie się poznać dogłębnie skoro coś przed sobą ukrywacie? Nauczcie się sobie ufać i nie obawiać wzajemnych reakcji – tylko wtedy związek jaki tworzycie będzie trwały i żadna mała rewolucja nim nie wstrząśnie. A Wy będziecie czuć się w nim bezpiecznie.

To, że w Twojej głowie pojawiają się fantazje z udziałem drugiej kobiety jest czymś całkowicie naturalnym. Wiele kobiet ma podobnie. Część z nich pozostawia te fantazje wyłącznie we własnej głowie, inne – idą krok dalej i postanawiają wcielić je w życie. Ale nie rób niczego w sekrecie przed swoim mężem, bo to do niczego dobrego nie doprowadzi. Działaj stopniowo. W luźnej rozmowie podpytaj się go, jak zapatruje się na tą kwestię. Czy kręci go wizja dwóch kobiet? A jakby to postrzegał, gdyby to jedną z tych kobiet byłabyś Ty? Jeżeli oglądacie filmy erotyczne, obserwuj jego reakcje, gdy to dwie kobiety są głównymi bohaterkami. Obydwoje syćcie oczy sensualnymi obrazami.

To od Was zależy czy postanowicie zaprosić kogoś trzeciego do łóżka, ale może się okazać, że to wcale nie będzie potrzebne. Że wystarczy Tobie świadomość iż Twoje seksualne fantazje są akceptowane przez Twojego ukochanego i sama ta myśl będzie Ciebie zaspokajała. Bawcie się sobą, bo przecież sypialnia to wielki plac zabaw – Waszych wspólnych. Dlatego nie pozwólcie, aby wkradł się do niej nawet cień rutyny.

Natomiast, jeśli skusicie się na trójkąt, to nie podejmujcie żadnej decyzji pochopnie. Swingowanie to piękna, lecz czasem ryzykowna gra. Dlatego na spokojnie rozważcie wszelkie „za” i „przeciw”. I oczywiście jak będziecie chcieli – piszcie wówczas do Nas. Na pewno coś podpowiemy 🙂

Luiza

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme