GDZIE JESTEŚMY?

Jesteśmy w wielu miejscach, ale… No właśnie – ale. Tematyka prowadzonego przez nas bloga nie jest lubiana przez internetowe algorytmy, które ograniczają nasze zasięgi, jak to tylko możliwe. My się jednak nie poddajemy i przedstawiamy Wam kilka podpowiedzi gdzie jesteśmy, abyście mogli być z nami, wtedy kiedy będziecie mieli na to ochotę.

FANPAGE

Od kilku lat prowadzimy profil na Facebooku – https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/, lecz zauważamy, że Mareczek Zuckerberg sukcesywnie zasłania naszą widoczność, przez co po prostu nasze posty Wam się nie wyświetlają. Jak to zmienić? Wystarczy, że wchodząc na nasz profil, klikniecie w ustawienia obserwowania i zmienicie na ulubione, a wtedy będziemy Wam się pokazywać znacznie częściej 😉

Możecie też obserwować mój indywidualny profil Luiza Anders (bądź dodać do znajomych), gdzie również linkuję do publikowanych na blogu treści.

GRUPA

Na FB udało nam się stworzyć niesamowitą społeczność Rozmowy (nie)kontrolowane, gdzie oprócz tematów związanych ze swingiem, dyskutujemy o erotyce, seksualności i… O tym sami się przekonacie. Aby dołączyć do grupy koniecznie jest odpowiedzenie na pytania weryfikacyjne, które w ten sposób ułatwiają nam dołączanie do grupy osób, mających coś ciekawego do powiedzenia.

INSTAGRAM

Lubimy bawić się fotografią, chwilami zatrzymanymi w kadrze. Nie robimy tego zawodowo, ale sprawia nam to ogromną przyjemność. A przecież przyjemności nie można sobie odmawiać, prawda? Łącząc słowo z obrazem, pozwalamy się poznawać jeszcze głębiej…

Zajrzysz?

https://www.instagram.com/swingwithme.pl/

NEWSLETTER

Przyznajemy, ostatnio newsletter odszedł nieco w zapomnienie, ale to się zmieni. Raz na tydzień, raz na dwa tygodnie (w zależności od możliwości czasowych) – będziemy Wam wysyłać na maila krótkie przypomnienie o tym, co się wydarzyło na blogu w minionym czasie, ale też zawsze będziemy dodawać coś od siebie. Poza tym, dla subskrybentów będą przygotowywane specjalne konkursy, w których do zdobycia będą gadżety erotyczne, książki oraz inne niespodzianki.

Dołącz do nas: https://swingwithme.pl/newsletter/

KO-FI

Jeśli nas czytacie, to wiecie, że pisanie o swingu jest naszą pasją. Ale pragniemy wyjść poza ramy bloga, i wreszcie opublikować nasze swingerskie przygody oraz doświadczenia w formie książkowej. Dlatego założyliśmy profil na portalu Ko-fi, gdzie jeśli podoba Wam się to, co robimy – możecie nam… postawić kawę. Co prawda, taką wirtualną, ale każda pojedyncza kawusia będzie nas przybliżała do osiągnięcia wydawniczego celu. Żeby jednak nie być gołosłownym, bo składanie obietnic bez pokrycia nie leży w naszej naturze, właśnie na Ko-fi będziecie mogli przeczytać fragmenty tworzącej się powieści i stawać się jej integralną częścią.

Sprawdź: https://ko-fi.com/swingwithme

PAYPAL

Zaś, jeżeli cenicie sobie prostotę i nadzwyczajnie zwyczajnie macie ochotę nas wesprzeć, bo podoba Wam się to co zrobimy i tworzymy, to możecie to zrobić przez konto PayPal podając nasz adres kontakt@swingwithme.pl.

To by było na tyle. Dzięki za wszystko!

Pozdrawiamy

Luiza i Eryk

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •