JESTEŚCIE HIPOKRYTAMI!

Pamiętacie jak w lutym pisaliśmy o aferze z Parą Creampie? Po kilku miesiącach sami zainteresowani postanowili do nas napisać. Zamieszczamy cały list w oryginalnej pisowni. Jedynie ukryliśmy dane adresowe, które zostały wymienione w mailu.

Jak pamiętacie w naszym wpisie nie ocenialiśmy, ani nie wystawialiśmy jednoznacznej opinii – tylko poinformowaliśmy o zaistniałej sytuacji. Podaliśmy wszelkie dostępne źródła opisujące dany temat. Wszystko po to, aby każdy mógł przemyśleć sobie pewne kwestie, także pod kątem profilaktyki zdrowotnej. Znacie nas i wiecie, że jesteśmy zwolennikami rozmowy, ale też nie będziemy stali bezczynnie, gdy ktoś dopisuje do naszych działań zupełnie inne intencje niż te, które mieliśmy na uwadze. Dlatego postanowiliśmy opublikować ten list, abyście mieli szersze spojrzenie na całą sprawę i tak jak poprzednio – sami sobie wyrobili opinię na opisywane zagadnienie.

Droga Luizo!

Szkoda że jesteś pod pseudonimem, a wymagasz podania imienia i nazwiska w swoim formularzu kontaktowym. No my podajemy 🙂 Zastanawiałem się, czy napisać coś na jakimś blogu pod twoimi artykułami, czy tu prywatnie… Na blogu musielibyśmy cię/was nazwać hipokrytami, bo z jednej strony czujesz się oburzona i zła na to że reszta społeczeństwa nie akceptuje swingu i nie mogą zrozumieć jak to jest że kochacie się z mężem, a zarazem on pozwala żeby cię inni ruchali, sam przy tym robiąc to samo z innymi kobietami. Ktoś cię wyśmiewał nawet i pisał że w twojej ocenie: seks bez gumki to zdrada, a w gumce to normalne.

Dużo piszesz o ochronie danych osobowych i własnego wizerunku, zdjęć z twarzą,  a z drugiej strony posługujesz się takimi autorytetami jak Zbigniew Stonoga Może to tylko dlatego że mieszkał w Warszawie tak jak wy, on na ul. (ukryty adres i pesel) gdzieś w pobliżu was???

Wynajęcie hakera i wejście na skrzynki email nie jest takie trudne, koszt to zaledwie 500euro i można do woli pląsać sobie po czyiś email czy Facebook. Udajecie inteligentnych ludzi natomiast nie zastanowiliście się ani na chwile skąd Stonoga. miał nasze dowody osobiste, zapewne myśleliście że lekarz mu je dał… No nie wiemy czy sami kiedykolwiek wykonywaliście badania na HIV i czy wiecie jak takie badania się wykonuje. Skoro lubicie afery, dlaczego u Was nic nie ma o tym że córka Prezydenta RP podobno wg. Stonogi zajmowała się prostytucją, czy np. że Minister (ukryte nazwisko) jest wedle Stonogi pedofilem. Wasz styl życia seksualnego jest ok, takie ruchanie jakie Wy wyznaczacie jest w porządku, i jest absolutnie nieryzykowne  🙂

Każdy jest świadomy tego co robi i robi to dobrowolnie, nie jesteście upoważnieni do oceny moralnej, bowiem gdyby społeczeństwo wam wystawiło taką ocenę… wiadomo jaka by była

My nikomu nie ściagaliśmy gumki tak żeby nie zauważył tak jak piszesz w Twoim kwietniowym artykule.

Mimo że telefon nasz był znany wszystkim, 2tys osób do nas chyba zadzwoniło od 4 lutego, a po Waszej publikacji najwięcej, nazywając nas szmatami itd. itp. nie zadaliście sobie trudu żeby do nas zadzwonić i zapytać czy mamy takie badania. 

Każdy kto chciał byliśmy otwarci i pisaliśmy o tym non stop w czasie kiedy leciał na nas hejt. Na chwile obecną gdyby badania polskie były dla was mało wiarygodne mamy jeszcze zagraniczne, bowiem każdy kraj do jakiego się wybieramy i jesteśmy w nim dłużej jak tydzień taki system propagujemy.

Piszecie, że jesteście anonimowi, bo nie macie zdjęć z twarzą, inne telefony do seksu inne do pracy. Nie jesteście dopóki, korzystacie z telefonu, adresu email jakiegokolwiek, Facebook czy innego portalu społecznosciowego  – nawet zbiornika.

Swingers mimo, że ma się wrażenie iż to dziesiątki tysięcy osób wcale nie jest taki duży. Zapytajcie chociażby Ewę z Gdańska gdzie  prowadzicie patronat nad jej imprezą, a niebawem będziecie rozmawiali osobiście. Ona w przeciwieństwie do Was nie pozwoliła nigdy na żaden hejt, a były takie próby. Nie musisz jej mówić nawet naszego pseudonimu zbiornikowego, zapytaj tylko o parę ze Śląska a ona zapyta cię czy chodzi o Krzyska i Karolinę.

Teraz dla was być może staje się coraz bardziej zrozumiale dlaczego my i reszta Polski  tak “nie przepadamy” za Warszawiakami….

Z Karoliną doszliśmy do wniosku że spotkamy się z Wami na sylwestrze, ale my nie będziemy brali udziału w imprezie, natomiast tylko Wam pokażemy badania Belgijskie, Szwajcarskie i Polskie po to aby było Wam zwyczajnie głupio i żebyście mieli całą imprezę kaca moralnego.

My nie wiemy jaki mieliście w tym cel żeby zamieszczać niesprawdzone informacje pochodzące od Zbigniewa Stonogi, jedyne co nam przychodzi do głowy to to żeby wystraszyć swingersów na Ślasku, żeby zaczeli jeździć do klubów do Wawy jako tych bezpiecznych, swiadczy o tym chociażby sposób Wasz wypowiadania się o saunaclub, czy redfoxswing gdzie czytamy w waszych opisach że tam nic nigdy się nie dzieje, natomiast stajecie się np. znawcami klubów w Berlinie 🙂
Otóż tyle tylko powiemy, że saunaclub to jeden z najlepszych klubów w Europie, ustępuje jedynie belgijskiemu klubowi acantus, a byliśmy raczej (!) w kilku więcej jak Wy, zapewniamy…

Droga Luizo, nie podoba mi się też twoje podejście do singli, gdzie ze sposobu w jaki się o nich wypowiadasz traktujesz ich jak zło konieczne, gorzej jak niezadowolona prostytutka ( nie nazywam cię prostytutką nie myl ….)

Żeby oceniać innych na przyszłość trzeba mieć najpierw wgląd w swoja osobowość.

No a jak będziecie u lekarza albo w laboratorium robić sobie testy na HIV chrońcie swoje skany dowodów osobistych, bo jak widzicie mogą wypłynąć jak nasze… 🙂 i będzie dowód na to że zarażacie, zwłaszcza jeżeli skonfrontuje się je z Waszym zbiornikowym profilem, społeczeństwo całej Polski i zbiornika oceni Was.

Życzymy udanych wakacji fajnej zabawy na Lejdes

Karolina i Krzysiek

Niech inni też się o nas dowiedzą :)