Dla tych, którzy nie mają jeszcze wakacyjnych planów, mamy wspaniałą wiadomość – do wygrania są vouchery zniżkowe na Swingerskie Wakacje w Łebie ze SwingTravel!

Kusząca Łeba

Możecie sobie to wyobrazić? Świetny hotel, niepowtarzalna atmosfera i niesamowici ludzie lubiący się bawić i czerpać z życia jak największą przyjemność. Szczegóły dotyczące tego wypadu (30.08 – 03.09.2017) znajdziecie na stronie: http://swingtravel.pl/leba/.

Razem z Erykiem wybraliśmy się w zeszłym roku na wyjazd na Mazury i było… genialnie. Zresztą sami się o tym przekonajcie czytając naszą relację: https://swingwithme.pl/swingerski-weekend-na-mazurach/.

Uwaga konkurs!

Weź udział w naszej zabawie i wygraj voucher na swingerski wyjazd do Łeby (voucher zniżkowy o wartości 100 zł). Co trzeba zrobić? Dwie bardzo proste rzeczy:

  1. Jeżeli jeszcze nie jesteś zapisany do naszego newslettera, to nie zwlekaj i zrób to jeszcze dziś: https://swingwithme.pl/newsletter/ 🙂
  2. Odpowiedz na proste pytanie:

 

Z czym kojarzą Ci się swingerskie wakacje?

 

Swoje niegrzeczne skojarzenia wyślijcie do nas na maila na adres swm@swingwithme.pl, wpisując w tytule wiadomości “KONKURS – WAKACJE”.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 15.07 do godziny 20.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 17.07, a pięciu autorów najciekawszych wiadomości zostanie poinformowanych o wygranej drogą elektroniczną.