KONKURS „SYLWESTER Z LEJDIS”

Każda okazja jest znakomita do świętowania. Sylwester w sierpniu? Czemu nie! W końcu nie tylko termometr może być w lecie rozgrzany do granic możliwości – Wasze ciała również 😉

I dlatego zapraszamy Was na niepowtarzalny „Sylwester z Lejdis” organizowany przez łódzki klub Bordeaux, który odbędzie się 19 sierpnia. A, że jesteśmy partnerem medialnym tego wydarzenia, to mamy przygotowany dla Was bardzo fajny konkurs. Do wygrania są aż trzy podwójne zaproszenia na tę imprezę!

Jedno pytanie

Jak zwykle zasady są bardzo proste. Wystarczy, że:

  1. Zapiszecie się do naszego gorącego newslettera. O, właśnie tu: https://swingwithme.pl/newsletter/
  2. Odpowiecie na pytanie:

Dlaczego chcielibyście świętować Sylwestra w sierpniu ?

Dajcie się ponieść

Swoje odpowiedzi wyślijcie do nas na adres swm@swingwithme.pl, wpisując w tytule wiadomości „KONKURS – SYLWESTER”. Uwaga – wygrywają najbardziej zwariowane maile!

Na Wasze wiadomości czekamy do 25.07 do godziny 20.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 27.07, a autorzy najciekawszych wypowiedzi zostaną poinformowani o wygranej drogą elektroniczną.

Zatem konkurs „Sylwester z Lejdis” uważamy za otwarty!

Informacje o imprezie znajdziecie na stronie klub: http://bordeauxclub.pl/ oraz tu: https://zbiornik.com/szefcio/wall/EP78Y

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme