Z ILOMA OSOBAMI SPALIŚCIE?

Pragniemy przyspieszonych oddechów, jednego rytmu serca w takt pchnięć spełnienia. Całkowitego oddania i zatracenia się w ruchach kołyszących bioder. Bez pośpiechu, bez przybierania żadnej maski. Cieszenia się chwilą oraz tym co jest tu i teraz. Ale ostatnio mamy wrażenie, że gonimy za czymś niedoścignionym. I w myślach zadajemy sobie pytanie – czy to źle, że chcemy więcej?

Ostatnio na Zbiorniku, jedna z nowo zarejestrowanych par zadała nam pytanie – z iloma osobami spaliście? Odpisaliśmy grzecznie, że to jest nasza prywatna sprawa, jak i każdej innej pary znajdującej się na tymże portalu. Swing nie jest maratonem, podczas którego jest kilka bramek do zaliczenia mierzących czas, a także ilość przebiegniętych kilometrów. To nie wyścig, bo niby jakim rezultatem miałby się on zakończyć? Jaki wynik byłby „dobry” – 10, 100, a może 1000 kochanków i kochanek? Miejsce na podium czy miejsce w innej dziesiątce rankingu?

Tabula rasa

My nie zaliczamy. My kolekcjonujemy erotyczne wspomnienia. Zmieniają się bohaterowie seksualnych opowieści, zmieniamy się także i my. Bowiem każde spotkanie zakończone obudzeniem pożądania, zostawia w nas jakiś ślad. Niczym karty rozkosznej księgi, zapisujemy doznaniami kolejne rozdziały. Delektując się innymi, odkrywamy siebie.

Chcemy więcej, lecz nie oznacza to, że jedyne do czego dążymy to zwiększająca się liczba zasmakowanych ciał na naszym swingerskim koncie. Nie! Pragniemy czegoś zupełnie innego. Dawać zaspokojenie, ale też je dostawać. Nie liczyć sekund, minut, godzin, ale zatopić się w lawinie pocałunków i drżeniu rozgrzanej nagości. Zatrzymać czas, tak by noc nie przemieniała się w dzień. Zastygnąć w seksualnej erupcji zmysłów. Ach, to jest nasze pragnienie…

Oceniam cię na…

Nie prowadzimy swingerskich statystyk. Nie stworzyliśmy sobie tabelki w excelu przypisując konkretnym osobom określonych punktów. Nie jesteśmy jury oceniającym jakość wykonania za pomocą cyfr w skali od jednego do dziesięciu. Ale co najważniejsze – dbamy nie tylko o własną prywatność, ale również i ludzi z którymi mieliśmy przyjemność się spotkać. Dlatego przy kolejnych „kawkach zapoznawczych” nie wymieniamy w rozmowie nicków naszych towarzyszy zabaw, ani nie opowiadamy jak spędzaliśmy z nimi czas. Bo te informacje są zarezerwowane tylko dla nas.

Z iloma osobami spaliście? Czy to naprawdę jest najistotniejsze? Czy ilość ma świadczyć o wiarygodności lub jej braku? Doprawdy zastanawiamy się jaka intencja przyświecała parze, będącej nadawcą tejże wiadomości i jakiej odpowiedzi się spodziewała. Być może było to podyktowane zwyczajną ciekawością. Przynajmniej podarowali nam inspirację do stworzenia dzisiejszego wpisu.

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/jestescie-tylko-dla-nas/

Fot.: http://wisetoast.com/20-different-types-of-kisses-and-what-they-actually-mean/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme