LISTA NAJLEPSZYCH SWINGERSKICH IMPREZ

Majówka już za nami, zatem pora się rozejrzeć za ciekawymi wydarzeniami na nadchodzące tygodnie. Panie i Panowie – o to lista najlepszych swingerskich imprez, które tylko czekają na Wasze przybycie.

Klubowo

W łódzkim Bordeaux naszą uwagę przykuło sobotnie (13.05) Squirt party – panieński Spragnionej i kawalerski Voyagera. Ech, gdybyśmy zaczęli swingować z Erykiem zanim wzięliśmy ślub, to pewnie też byśmy zorganizowali erotyczne pożegnanie dawnego stanu cywilnego. Fajny pomysł na szaloną noc? A gdybyście mieli ochotę na bardziej kameralną zabawę, to 26 maja Bordeaux zaprasza na wieczór tylko dla par i singielek.

Z kolei Red Fox w Czeladzi 6 maja zaprasza na Sex party i Ero disco, czyli majówkowe harce i swawolne zabawy. A to wszystko przy całkowitym relaksie oferowanym przez saunę i jacuzzi. Zaś 13 maja odbędzie się swingersparty dla par, a główną rolę będą odgrywały… kabaretki. Tak, tak – seksowna bielizna i gorące rytmy, czyli wszystko co jest potrzebne do dobrej zabawy.

W Privie w Lublińcu imprezy tylko dla odważnych. 12.05 to piątkowy wieczór upływający pod hasłem Suck my cock. Jak możemy przeczytać na stronie klubu o 24.00 w pomieszczeniu Oralium nastąpi punkt kulminacyjny, a dokładniej Panowie wkładają penisy w dziury, a Panie wybierają i działają”. No cóż, w seksie w końcu każdy może mieć swoje upodobania. A idąc tym tokiem myślowym – następna noc w Privie będzie adresowana do pań, które mają ochotę na poeksperymentowanie w towarzystwie swoje płci, czyli Lady Bi. Każda z przybyłych kobiet dostanie na wejściu opaskę z kolorem przedstawiającym jej upodobania, aby łatwiej można było nawiązać znajomości.

Na stronie Sauna Club w Bielsko-Białej niestety nie ma wyszczególnionych żadnych imprez, ale plusem jest to, że lokal jest czynny przez cały tydzień.

W stolicy

A co słychać w Warszawie?

Usta Club oprócz swoich tradycyjnych imprez, jak Swingers party dla par czy Elegancki Gang-bang, 27 maja zaprasza na MILF Sex Party. Dojrzałe panie i młodsi mężczyźni – ten wieczór będzie należał do Was.

Ciekawą propozycję na 26 maja przygotowała Euphoria Orgy Fest Swingers Party, czyli impreza w stylu starożytnych orgii. Specjalnie przygotowane opaski pozwolą wam na zdecydowanie w jakim zakresie będziecie chcieli się bawić, abyście czuli się swobodnie i komfortowo. Natomiast 27 maja w klubie w Markach odbędzie się nietypowy gang bang, podczas którego to Panie proszą panów. Wszak odrobina przewrotności jeszcze nikomu nie zaszkodziła 🙂

20 maja w samym centrum Warszawy odbędzie się tak wyczekiwana największa impreza zapoznawcza dla swingersów – Swing United. Wszystko co pragniecie wiedzieć na temat tego eventu znajdziecie TUTAJ. A jeśli po upojnej nocy będziecie mieli ochotę na więcej – to wpadajcie do Lavy na Swing United Sex Center Party, gdzie zabawa będzie trwać aż do… niedzielnej północy.

Wieści ze Zbiornika

ONIRADOM 27 maja organizują w Radomiu Naturystyczną Noc Saunową. Zabawa od 21 do 1 nocy, a koszt to 85 zł od osoby. MRANDMRSSMITH69 zaplanowali na 13 maja kolejny gang-bang, zatem kto chętny, niech pisze do organizatorów.

Zachęcamy Zbiornikowiczów do przesyłania nam informacji o organizowanych imprezach, bowiem sami nie jesteśmy w stanie zauważyć wszystkich ciekawych wydarzeń, o których piszecie na swoich profilach. Łączmy się, aby wszystko co dotyczyło swingu, mogło znaleźć się w jednym miejscu – czyli u nas na blogu 🙂

P.S. Odpowiadając z góry na Wasze pytania – nie opisujemy Jacuzzi Clubu. Dlaczego? Odpowiedzi szukajcie na blogu (podpowiemy, że bardzo łatwo ją znaleźć).

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme