NADCHODZI SWING UNITED!

Nadchodzi Swing United, zatem już dziś zarezerwujcie sobie w kalendarzach datę 20 maja! To największe wydarzenie w Polsce organizowane dla polskiego środowiska swingerskiego. Jeśli lubicie dobrą zabawę, to nie może Was wówczas w Warszawie zabraknąć.

Warto tam być

Czym jest Swing United? To niepowtarzalna impreza taneczno – zapoznawcza. W zeszłym roku przybyło na nią około 2 tysięcy ludzi z całego kraju. Tak, to możliwe, aby w jednym miejscu zgromadzić tyle miłośników swingerskich doznań. Club Mirage sprawdził się wówczas doskonale, więc i w tym roku wszystko będzie na najwyższym poziomie. Spieszcie się tylko z zakupem biletów, bo ich ilość jest ograniczona.

Zapach seksu

Od razu odpowiadamy na Wasze pytanie – czy Swing United to impreza nastawiona na seks? Nie, choć bez wątpienia seksualne napięcie unosi się tam w powietrzu, a to jak potoczy się dalej wieczór zależy tylko od Was i poznanych ludzi. Idea Swing United polega na łączeniu i integrowaniu. W Clubie Mirage nie będzie wyznaczonych stref zabaw – w nim możecie się poznać, wymienić doświadczeniami, a później stworzyć własne rozkoszne wspomnienia.

Noc pełna wrażeń

Oczywiście organizatorzy zapewniają wieczór pełen atrakcji w postaci występów dj`ów, tancerek oraz różnorodnych konkursów. Gwiazdą wieczoru będzie Mario Bischin. Dodatkowo każdy uczestnik imprezy otrzyma w prezencie vouchery do wybranych warszawskich klubów dla swingersów oraz inne upominki, z których aż grzech będzie nie skorzystać.

Swing With Me jest oficjalnym partnerem Swing United, więc będziemy na bieżąco informować Was o wszelkich nowościach związanych z tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniem.

Bilety dostępne są na stronie: http://swingunited.pl/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme