NAJLEPSZE SWINGERSKIE IMPREZY – KWIECIEŃ 2017

Postanowiliśmy ruszyć z nowym cyklem na blogu. Wraz z nadejściem kolejnego miesiąca będziemy publikować zestawienie najlepszych imprez w swingerskich klubach i nie tylko. Jak to na blog przystało – wybór będzie subiektywny, więc będziemy opisywać wydarzenia, które naszym zdaniem wyróżniają się na tle innych. Zatem przegląd kwietniowych imprez czas zacząć 🙂

Kwietniowe wydarzenia

Sauna Club – to jedyny lokal, w którym jeszcze nie byliśmy, ale wchodząc na ich stronkę przeczytaliśmy, że w dniach 31.03 – 01.04 obchodzą swoje urodziny, więc pewnie będzie się działo.

Lava – w warszawskim klubie 1 kwietnia czeka nas noc nagich ciał, czyli Naked Party. Uwolnijcie ciała od obcisłych ubrań. Niech króluje nagość i naturalność. Już od samego wejścia możecie być nadzy, zaś po północy obowiązek zdjęcia fatałaszków będzie obowiązywał wszystkich.

Euphoria – tutaj dwie imprezy szczególnie przykuły naszą uwagę – pierwsza z nich to Piątkowa Noc Rozpusty, czyli wieczór tylko dla par (21 kwietnia). Bez singli oraz singielek – tylko szczęśliwi zakochani, którzy mają ochotę zaszaleć z innymi parami. Ponadto, jeżeli do klubu dotrzecie w pierwszej godzinie otwarcia, zapłacicie za wejście 50% taniej. Druga ciekawa opcja to Gang Bang „You are the porn star” – o tej imprezie krążą już legendy. Wyzwolone kobiety i mężczyźni spragnieni ich ciał. 29 kwietnia to panie dyktują warunki zabaw i królują tej nocy. Żadnych ograniczeń, tylko fantazje.

Bordeaux Club – tu szczególnie zainteresował nas… Dzień Bobra! Miłośnicy i miłośniczki intymnego buszu – tej nocy możecie poszaleć i przyjemnie zagubić się w miłosnym gąszczu.

Prive – jak najciekawiej spędzić Prima Aprilis? Robiąc żarty? Nie! Mamy dla Was wręcz magiczną propozycję – Illusion Night Prima Aprilis Sex Party. Co się będzie wówczas działo? To tajemnica przepełniona seksem i namiętnością. Być może ręce iluzjonisty tym bardziej rozgrzeją Wasze zmysły.

Imprezy cykliczne

Usta Swingers Club w kwietniu stawiają na swoje najbardziej znane pozycje imprezowe, czyli Sex Party w środę oraz piątek, zaś w sobotę na Elegancki Gang Bang. Podobnie Red Fox w Czeladzi. W piątek – Sex-Party dla par, singielek i singli, w sobotę – Swingers Party dla Par, singielek i singli (tylko 22 kwietnia będzie impreza przeznaczona wyłącznie dla par oraz singielek.

Zbiornikowe wydarzenia

Para ona18on25 organizuje 22 kwietnia w Puławach imprezę, której tematem przewodnim będą kowboje i kowbojki. Do dyspozycji uczestników będzie cały hotel z 25 pokojami, salą restauracyjną oraz klubem nocnym. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Organizujecie imprezę dla swingersów? A może słyszeliście o ciekawym wydarzeniu? Piszcie do nas, a Wasze propozycje znajdą się w kolejnym zestawieniu najciekawszych swingerskich imprez.

Przeczytaj również:

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme