NAJLEPSZE SWINGERSKIE IMPREZY PAŹDZIERNIKA

Niech mi ktoś wytłumaczy – jak to się dzieje, że dopiero co przed chwilą przygotowywałam dla Was zestawienia wydarzeń na letnie miesiące, a tu już… październik??? No cóż, nie ma co oglądać się wstecz tylko właśnie przedstawić Wam najlepsze swingerskie imprezy października!

Strach ma wielkie oczy

Zaczniemy strasznie, czyli… gdzie najlepiej wybrać się na Halloween. Bo czasu mało już zostało, a bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Zobaczcie co się dzieje w ostatni weekend miesiąca w polskich klubach swingerskich:

 • Swing United Halloween Edition – tego wieczoru klub Prive zmieni swoje oblicze. Będzie przerażająco rozkosznie i tym razem Swing United nie będzie tylko imprezą zapoznawczą, lecz również zabawową. Zatem na początek integracja na parkiecie, a później kontynuacja znajomości w jednym z pokojów na piętrze. Uwaga – liczba miejsca ograniczona (maksymalnie 300 osób). A gdyby to było dla Was za mało, to Prive zaprasza na wieczór poprzedzający SU. Każda osoba, która zakupiła bilet na Swing United będzie miała darmowe wejściowe na piątkowe Swing United Before Party. Dwie noce spędzone na swingerskich uciechach? Brzmi upiornie kusząco.
 • A gdybyście w tym czasie byli w Łodzi, to koniecznie zajrzyjcie do Bordeaux na Black Orchidea Halloween. Organizatorzy przygotowali dla uczestników mnóstwo atrakcji, a wstęp dla pary kosztuje jedynie 80 zł (singielka – 40 zł, singiel – 60 zł). Czy może być lepsza opcja spędzenia tego wieczoru? Nie sądzę 😀
 • Halloween Gang Bang (27.10) – to z kolei propozycja Usta Club. Lokal zmieni swe oblicze, tak aby słodki strach mieszał się z pożądaniem. Specjalnie na ten wieczór zostanie również przygotowane wyjątkowe menu. A jeżeli halloweenowy nastrój Wam się spodoba, to wpadajcie na sobotnie Halloween Sex Party.
 • Również Red Fox w Czeladzi ma w swoich planach Halloween Sex Party Mix. Szkoda tylko, że na ich stronie nie ma więcej szczegółów odnośnie wydarzenia.

A co jeszcze ciekawego dzieje się w swingerskim październiku?

Koniecznie zajrzyjcie do Lavy 21.10 na piąte urodziny lokalu! Szampan już się chłodzi, a Wy sobie wpiszcie tę datę w swój kalendarz, bowiem takiego świętowania nie można przegapić! Z kolei na 20.10 naszą uwagę przykuła impreza w EuphoriiSushi Party Night. To wieczór skierowany tylko dla par. Azjatycki klimat, serwowane sushi – czyli coś tak rzadko spotykanego w swingers clubie, że aż szkoda byłoby tam nie być.

To gdzie macie zamiar się wybrać w październiku? My jeszcze wciąż się nie możemy zdecydować, ale niedługo ogłosimy na naszej stronie halloweenowe konkursy. Zatem – bądźcie czujni!

Tekst: Luiza                

JESTEŚMY PATRONEM MEDIALNYM:

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •