Pora planować wydarzenia na ostatni miesiąc lata. Co wybierzecie – imprezy tylko dla par czy wyuzdany Gang Bang? Oto szybki przegląd „Najlepsze swingerskie imprezy sierpnia”!

Śląskie klimaty

Zestawienie rozpoczniemy od tego, co ciekawego dzieje się na Śląsku. w Privie w Lublińcu 5 sierpnia przygotowano imprezę dla miłośników mocnych wrażeń – „GangBang – Terror Party/Gwałt Symulowany”. Kominiarki, oprawcy i kobiety pragnące zdobycia siłą. Uwaga – impreza jest darmowa (dla pierwszych 25 par, 40 singli i 10 singielek). Zaś 19 sierpnia szykują się „Mega urodziny Bossa Maćka”. Znając Macieja – z pewnością będzie się działo i cały Lubliniec będzie trząsł się z ciekawości, co się dzieje za murami klubu 😉

W Red Fox w Czeladzi na 26.08 zaplanowano „Klimatyczne 22 urodziny pani I.” – mile widziane pary, ale również single i singielki. W Sauna Club co prawda nie widnieją w grafiku żadne imprezy specjalne, ale w sierpniu mamy nadzieję wreszcie odwiedzić to miejsce i podzielić się z Wami naszymi wrażeniami.

Po warszawsku

A cóż ciekawego dzieje się w stolicy? W Usta Club zapowiada się mała rewolucja. 19 sierpnia odbędzie się impreza „Młode pokolenie przejmuje Usta Swingers Club”. Świeża krew i nowe pomysły – na pewno będziemy śledzić, jakie zmiany będą następowały w tymże klubie, a sobotnie wydarzenie będzie małą zapowiedzią nadchodzących nowości. Z kolei 26.08 Usta zapraszają na kolejne wydarzenie dla zwolenników klimatów BDSM – „DOM DOMIN & MASTERS CLUB”, zaś atrakcją wieczoru będzie „Targ niewolników i odważnych suk”. Trzeba przyznać, iż brzmi to dość intrygująco 😉

W Lavie 5 sierpnia będzie wręcz piekielna atmosfera, ale gdybyście mieli ochotę zmienić klimat na bardziej anielski, to płacąc za wejście w tymże klubie, będziecie mogli za darmo odwiedzić Euphorię, zatem wpadajcie na „Piekło w Lavie i Niebo w Euphorii”. Zaś babeczki pragnące bardziej egzotycznych wrażeń, niech odwiedzą Lavę 12.08, bowiem wówczas odbędzie się „Gang bang. Men in Black”, a jako niespodzianka wieczoru zapowiadana jest obecność kilku czarnoskórych panów.

W Euphorii wzięto się za wielkie podliczanie imprez i tych większych, jak i mniejszych i co się okazało? Że 18 sierpnia wypadnie już „300-setna JUBILEUSZOWA IMPREZA -SWINGERS PARTY TYLKO DLA PAR”. I wszyscy, którzy przybędą jak najwcześniej będą mogli przez pierwsze dwie godziny od otwarcia pić za darmo shoty. A co, jak świętować, to świętować. I podobna idea przyświecać będzie imprezie 12.08 na „Energy dance night”. Dla pierwszych 70 osób przewidziano darmowe wejście, a jako dodatkową atrakcję – pianę party.

Tam trzeba być!

A jako perełkę polecamy Wam imprezę w łódzkim  Bordeaux, której jesteśmy patronem. 19 sierpnia koniecznie wybierzcie się na „Sylwester z Lejdis”! W końcu kto powiedział, że Sylwestra nie można świętować także w lecie? Tym bardziej, że koszt uczestnictwa to jedyne 80 zł od pary (singiel – 60 zł, singielka – 40 zł), a organizatorzy dla uczestników zaplanowali wiele niespodzianek. Zapisy na wydarzenie prowadzone są u Szefcia.

Tekst: Luiza