NAJLEPSZE SWINGERSKIE IMPREZY WRZEŚNIA

I znów przyszła pora na dokonanie naszego comiesięcznego zestawienia. O to przed Wami „Najlepsze swingerskie imprezy września”, zatem sprawdźcie jakie pierwsze jesienne wydarzenia przykuły naszą uwagę 🙂

Zaczynamy od diabelskiej Euphorii. Czemu diabelskiej? Bo już 9 września klub zaprasza na „Diabelską noc z Black Devil”. A kim jest ów Black Devil? Otóż słynną panną występującą na kamerkach. Ci co śledzą kamerkowe życie z pewnością ją znają, a teraz będą mieli szansę poznania jej także w rzeczywistości.

Ale szczególnie polecamy Wam jedno wydarzenie – „Take me to paradise. Pożegnanie lata – oficjalne zamknięcie sezonu”. Już teraz rezerwujcie sobie datę 23 września w kalendarzu, bo nie dość, że genialnie spędzicie czas także w Osadzie Tropical Village, to na dodatek wejście na imprezę jest BEZPŁATNE! Zatem niezapomnianą noc macie gwarantowaną, bo na poprzedniej darmowej imprezie w Euphorii bawiło się ponad 200 osób. I jesteśmy przekonani, że teraz będzie podobnie, jak nie więcej 😀

A co najbardziej spodobało się nam w Ustach? Dwie imprezy. Pierwsza z nich to piątkowy „Incognito Gangbang” (08.09), gdzie cielesnym uniesieniom pikanterii dodadzą tajemnicze maski oraz dla miłośników mocniejszych wrażeń „BDSM&Spanking party” (29.09). W końcu zakończenie miesiąca musi być z przytupem.

Urodzinowo i jubileuszowo

Teraz zaglądamy do Lavy i tutaj szykują się dwa wydarzenia, o których musimy wspomnieć, bowiem dotyczą ludzi, których po prostu uwielbiamy. 2 września koniecznie wpadnijcie na „Urodziny Łukasza”. Masażysta, barman oraz dobry kompan do rozmów i nie tylko 😉 Ci co go znają – wiedzą, że to człowiek jakich mało na świecie, zaś ci co go jeszcze nie mieli przyjemności poznać, niech jak najszybciej nadrabiają tę zaległość. Zaś 22 września swoją kolejną rocznicę pracy w Lavie, czyli „Celebration party” – świętować będą Natalia i Janek. Ona – wulkan energii, On – mężczyzna o charyzmatycznej osobowości. To duet jakiego nie znajdziecie nigdzie indziej.

A co słychać w łódzkim Bordeaux? Na 8 września zaplanowano „Adult Night Games”, czyli wieczór z grami erotycznymi stanowiącymi doskonałe preludium do dalszych, niegrzecznych poczynań. Z kolei panie, które jeszcze nie mają pomysłu na obchodzenie „Dnia chłopaka”, niech zabiorą swoich mężczyzn do klubu. Specjalnie dla panów klub przygotował wejście w promocyjnej cenie.

Śląskie klimaty

Tempem błyskawicy przenosimy się w inną część Polski i sprawdzamy cóż ciekawego w swojej ofercie na wrzesień ma Prive w Lublińcu. 16 września odbędzie się „Darmowa impreza promocyjna – Gangbang Scandal Night”, czyli kto pierwszy ten… nie płaci za wstęp. A tydzień później odbędzie się wydarzenie „VIP Party dla Par”, podczas którego nie dość iż nie będziecie musieli przejmować się obecnością singli, to jeszcze w prezencie dostaniecie 50 zł do wykorzystania na barze.

16 września odwiedźcie Red Fox w Czeladzi, gdyż na tę noc klub przygotowuje „Pożegnanie lata – party dla par”, podczas której drinki będą w cenie wejścia. Chociaż na stronie Sauna Club nie widnieją zapowiedzi żadnych imprez specjalnych, to jeżeli jeszcze nie czytaliście – zapraszamy na naszą relację z tego miejsca (TUTAJ)

I na koniec klub, w którym jeszcze nie byliśmy – Party Club w Krakowie. Jak widać w ich kalendarzu imprez – w piątki odbywają się w nich spotkania gangbangowe, zaś w soboty lokal zaprasza na sex party.

A Wy – na jaką wrześniową imprezę macie zamiar się wybrać? 😉

Tekst: Luiza

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme