PIEPRZ MNIE – PRZECIEŻ JESTEŚ SINGLEM!

http://vishstudio.deviantart.com/art/Take-it-as-a-man-101933394

http://vishstudio.deviantart.com/art/Take-it-as-a-man-101933394

Przekraczacie próg swingerskiego klubu albo prywatnego apartamentu, w którym ma się odbyć orgia. Kilka par, kilka singli, no i może jak się uda – pojawi się jedna lub dwie singielki. Zapach seksu unosi się w powietrzu. Gesty i słowa stają się coraz bardziej pikantne, a panie powoli otwierają swoje bramy rozkoszy. I jakież jest ich zdziwienie, kiedy czasem brakuje chętnych do wejścia w ich podwoje.

Pieprz mnie – przecież jesteś singlem! I co z tego? Czy fakt, że samotny mężczyzna znajduje się w miejscu rozkoszy ma od razu świadczyć o jego niepohamowanej chuci i brania wszystkich kobiet po kolei? Otóż nie. Tak jak wielokrotnie pisałam, że kobieta ma prawo decydowania gdzie i z kim, ale dlaczego tych samych praw mielibyśmy pozbawiać przedstawicieli płci męskiej? Przecież byłaby to jawna hipokryzja.

Singli można podzielić na dwa rodzaje. Tak zwanych „siusiumajtków”, o których powstał osobny wpis (KLIK)­­, ale także i na mężczyzn z klasą. Zadbanych, eleganckich, inteligentnych i intrygujących. Takich, którzy potrafią rozpalić kobietę jednym spojrzeniem czy muśnięciem dłoni po niewieściej szyi. Być może są oni w mniejszości, ale jednak są.

I z kobietami jest podobnie. Są babeczki, których seksapil nie opiera się jedynie na pokazaniu cycków i wypięcia tyłka, lecz na byciu seksowaną damą – tajemniczą i uwodzicielską. Które kuszą i uwodzą. Delektują się chwilą i nowym kochankiem.

Analogicznie do panów, w swingerskim świecie pojawią się też panie, które wychodzą z założenia, że wystarczy nałożyć ażurową bluzeczkę czy sukienkę lub opinającą ciało panterkę różnego rodzaju i już można zacząć zabawę: cipki w górę i penisy w ruch.

Tylko Drogie Panie – to nie zawsze tak działa. Wy też postarajcie się przykuć uwagę mężczyzny: swoją atrakcyjnością zarówno fizyczną, jak i… mentalną. Sprawcie, aby pojawiła się ta niepowtarzalna chemia, a Wasza rola nie sprowadzała się jedynie do rozłożenia nóg i niech się dzieje wola nieba.  A jeśli nie będziecie starały się tego zrozumieć, to nie dziwcie się, kiedy z ust mężczyzny padną słowa – nie, dziękuję. On zapewne też tak jak Wy poszukuje wrażeń, ale wrażeń, które zakończą się miłym wspomnieniem, a nie tylko… spuszczeniem emocji.

Odpowiadając od razu na pierwsze skojarzenie – tak, tacy mężczyźni istnieją.

Tekst: Luiza

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme