SWINGERSKI DZIEŃ KOBIET – GDZIE SIĘ WYBRAĆ?

Pragniecie spędzić Dzień Kobiet w klimacie swingu? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie, jakie imprezy szykowane są z tej okazji w polskich swingerskich klubach. Wszystko w jednym miejscu. Dla Was – od Nas.

Prive Club

Prive szykuje święto pięknych pań w klimacie filmu “Oczy szeroko zamknięte”. Tajemniczość, zagadka i maski zakrywające oblicze. Zmysłowość przeplatana z niepewnością. Ach, gdybyśmy mieszkali bliżej Lublińca, to z pewnością oddalibyśmy się temu szaleństwu. Dodatkową atrakcją dla pań będzie specjalny pokaz męskiego go-go.

Data: 4 marca, start 21.00

Szczegóły: http://club-prive.pl/dzienkobieteyeswideshut/

Euphoria Club

Tutaj również przygotowano niespodziankę w postaci męskiego show cieszącego oczy niewinnych niewiast (no może nie takich niewinnych). Ponadto, każda dama zostanie przywitana na wejściu pysznym drinkiem.

Data: 4 marca, start 21.00

Szczegóły: http://www.euphoria-club.pl/pl_dzien-kobiet-sex-party-go-go-show.html

Red Fox

Jeżeli planujecie świętować dzień pięknych pań w Czeladzi, to impreza zaplanowana jest na sobotę. Chcielibyśmy więcej napisać na jej temat, ale niestety na stronie lokalu za dużo informacji podanych nie ma. A szkoda.

Data: 4 marca, start 20.00

Szczegóły: http://www.redfoxswing.pl/100,42_sex_party_mix_-dzien_kobiet.html

Usta Swingers Club

Skoro Dzień Kobiet wypada w środę, to i w środę będzie można poszaleć w warszawskim klubie Usta. W końcu kto powiedział, że w środku tygodnia nie można się bawić?

Data: 08 marca, start 21.00

Szczegóły: http://ustaswingersclub.com/event/sex-party-sroda-w-usta-swingers-club-6/

Lava

Szykuje się zabawa do białego rana! Flirt, pieszczoty i seksualne orgie. A gdy najdzie ochota na inne szaleństwa, to będzie można pobawić się przy muzyce granej przez dj`a. Oczywiście wszystkie panie również otrzymają na wejściu darmowego drinka.

Data: 10 marca, start 21.00

Szczegóły: http://www.lava-club.pl/dzien-kobiet-sex-party.html

Bordeaux

Łódź kusi panie oddaniem się w ręce masażysty, czyli zmysłowość i relaks w jednym. A jak jeszcze dodamy tego niegrzeczne igraszki, to zapowiada się wieczór pełen wrażeń.

Data: 10 marca, start 21.00

Szczegóły: http://bordeauxclub.pl/kalendarz/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme