SWINGOWA NOC “BEZSAUNOWA”

I stało się coś, co przeczuwaliśmy – musimy anulować naszą Swingową Noc Saunową. Dlaczego? Bo zawsze znajdzie się ktoś “życzliwy”. Ktoś, kogo boli, że Polacy chcą się bawić w rytmie swingu. Czy w jakiś sposób nas to zraniło? Nie. Czy to sprawi, że przestaniemy tworzyć, to co tworzymy? Absolutnie nie. Bo i tak będziemy robić, to czym się zajmujemy i to nawet z jeszcze większym rozmachem.

Informację o anulowaniu naszej rezerwacji w nadbałtyckim ośrodku spa&wellness przez dostaliśmy dosłownie przed chwilą, dlatego od razu publikujemy nasze stanowisko w tej kwestii. Wszystkie pary, które zdążyły już dokonać wpłat, otrzymają całkowity zwrot kosztów oraz bardzo przyjemną rekompensatę – o czym powiadomimy w prywatnym mailu. Zatem nikt nie będzie stratny, a swing i tak zwycięży 😉 Przecież każdy z nas delektuje się wyszukaną muzyką.

I jeszcze jedno – każda taka “życzliwość” jest dla nas motorem napędowym, zatem każda próba pokonania nas i tak zakończy się niepowodzeniem inicjatora. Możecie nas hejtować – to i tak nas nie rusza, bo za dużo osób nas czyta, wspiera i aktywnie popiera nasze działania. Przez ostatni rok bardzo urośliśmy w siłę, a uwierzcie, że to dopiero początek… 😉

P.S. Zaś twórcy całego organizacyjnego i medialnego zamieszania  – po pierwsze dziękujemy za darmową reklamę. Po drugie – radzimy zapisać się na kurs czytania ze zrozumieniem. A po trzecie – paranoję się leczy 😉

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme