„TO WŁAŚNIE SEKS”, CZYLI JAK POKRĘCONE MOŻE BYĆ ŻYCIE

Nie tak dawno na ekran naszego domowego kina zagościł film „To właśnie seks”. A, że naszym celem i swoistą misją jest opisywanie wszystkiego co z seksem związane, to jakbyśmy mogli nie podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Zarówno wniosek początkowy, jak i końcowy jest jeden – musicie obejrzeć ten film!

Naprawdę można się pośmiać

„To właśnie seks” to opowieść o kilku parach, które szukają własnego sposobu na seksualne spełnienie. Ich historie, choć osobne – łączą się i przeplatają niczym nitki w sznurku. Jest kilka powodów, dla których warto zobaczyć tę produkcję. Pierwszy z nich, najbardziej prozaiczny jest taki, że ten film jest po prostu zabawny. Chichraliśmy na nim jak wariaci. Scena za sceną rozbrajała nas coraz bardziej, a my nie mogliśmy oderwać się od telewizora.

Po drugie – można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy. Dakryfilia, somnofilia czy skatologia telefoniczna. Co to do cholery jest??? Nawet nie wiedzieliśmy, że coś takiego w ogóle istnieje i to nam dało inspirację do zgłębiania tej tematyki. Wszak człowiek powinien się uczyć przez całe życie, a my dbamy o dopływ nowych bodźców dla szarych komórek.

Po trzecie – ten film daje do myślenia. Nie każdy od razu musi mieć na koncie jakieś zboczenia czy perwersje, ale każdy ma swoje fantazje i potrzeby. Jedne są bardziej oryginalne, inne – bardziej przyziemne. Dla nas seks nigdy nie był tematem tabu. Od początku otwarcie rozmawialiśmy o tym co nas kręci i podnieca. Nie chowaliśmy swoich wizji pod łóżko, tylko zapraszaliśmy je pod kołdrę, żeby było im wygodnie i bezpiecznie. I nam z nimi też. Tym sposobem oswoiliśmy pragnienia i wcielamy je teraz w życie. A to jest bardzo przyjemne 🙂

Nie zdradzimy zakończenia

Wiemy, że nasze recenzje są dość nietypowe, wręcz enigmatyczne, ale sami nie jesteśmy zwolennikami recenzji, które zdradzają fabułę filmu. Film jest po to, aby go obejrzeć, a nie o nim czytać. Zatem jeśli nie macie planów na wieczór – to już macie. Przygotujcie sobie popcorn, usiądźcie wygodnie, bawcie się, a po skończonym seansie napiszcie, jakie wrażenie wywarł na Was film „To właśnie seks” 😉

Tekst: Luiza

A tu macie trailer filmu:

 PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/love-w-oczach-swingerki/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme