WYGRAJ ZAPROSZENIA NA SWING UNITED!

Wygraj zaproszenia na Swing United! Na tę niepowtarzalną imprezę, która odbędzie się w samym sercu Warszawy przyjeżdżają ludzie z całej Polski. W ubiegłym roku było na niej około 2 tysięcy osób, dlatego i teraz nie może Ciebie na niej zabraknąć!

Swing United to największe wydarzenie w środowisku swingerskim. To po prostu dobra zabawa, podczas której można poznać naprawdę wieeeellleee interesujących osób uwielbiających dobrą zabawę. Z Erykiem do tej pory utrzymujemy niektóre znajomości zawarte podczas tej nocy 😉

Więcej na temat imprezy dowiecie się TUTAJ, ale my oczywiście mamy przygotowaną dla Was małą niespodziankę. Otóż do wygrania są 3 podwójne zaproszenia na Swing United!

Co należy zrobić?

Same przyjemne rzeczy 😀

1. Zapisać się na nasz gorący newsletter (obiecujemy, że nie będziecie żałować, bo tylko dla subskrybentów mamy już przygotowane kolejne konkursy).

2. Jak najbardziej ciekawie dokończyć zdanie – Chcę być na Swing United, ponieważi wysłać je do nas na maila swm@swingwithme.pl. W temacie wiadomości wpiszcie “Konkurs Swing United”, zaś w treści podajcie również Wasze imię i adres mailowy do kontaktu (taki, który na pewno będziecie sprawdzać na bieżąco).

Rozpalcie nas

Puśćcie wodze fantazji i zasypcie nas intrygującymi odpowiedziami. Autorzy najbardziej kreatywnych wpisów zostaną nagrodzeni podwójnym zaproszeniem na imprezę. Będziecie mogli zabrać męża, żonę, partnera, partnerkę, kochanka lub kochankę – kogo tylko będziecie chcieli!

WAŻNE – zaproszenia dla zwycięzców konkursu zostaną wysłane w formie papierowej, czyli w skrócie – bilety otrzymacie prosto w swoje łapki. Fajnie, prawda? 🙂

Konkurs trwa do 26 kwietnia, zatem macie jeszcze dużo czasu, aby nas zaskoczyć 🙂

Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowani drogą elektroniczną do 28 kwietnia.

Zobacz co Cię czeka:

Swing With Me jest patronem medialnym Swing United

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme