CIPKOnotes – RECENZJA I KONKURS

Wszystkie cipki są super! Takie słowa od razu rzucają się w oczy na tylnej okładce CIPKOnotesu. I ja z tym się bardzo i to bardzo zgadzam. Ale…

… czy ty kobieto lubisz swoją cipkę? Czy patrzysz na nią jak się zmienia pod wpływem dotyku? Czy pieścisz ją czule, by dać sobie przyjemność?

Takie same czy różne?

Gdy rozmawiam z kobietami, to większość z nich ma podejście – cipka, to cipka. Co niby ma być w niej pięknego? Ano dużo – kształt, zapach, soczystość, wielkość. Kiedyś myślałam, że my wszystkie TAM jesteśmy takie same, ale odkąd odkryłam w sobie zamiłowanie do zabaw z kobietami, to bardzo szybko przekonałam się, jak każda z nas jest tam indywidualnie wspaniała. Niestety, często tego w sobie nie dostrzegamy, sprowadzając rolę waginy jedynie do prokreacji.

Przyznam Wam się do czegoś – ja swoją cipeczkę uwielbiam! Gdy szykuję się na randkę bądź do klubu i depiluję swoje miejsca intymne, to aż drżę z podniecenia na myśl, że być może ktoś będzie mnie tam oglądał, dotykał, penetrował. Aż teraz, nawet pisząc, poczułam ten niepowtarzalny dreszcz. Bosko.

Chętnie oddaję ją we władanie języka Eryka, potrafiącym zdziałać cuda, ofiarowując mi orgazmy, po których opadam bezwładnie na łóżko, zatracając poczucie czasu i przestrzeni. Sama też lubię prezentować sobie błyskawiczne spełnienie za pomocą zabawek erotycznych. Co tu dużo pisać, idąc za słowami autorek – cipki są super! A autorkami CIPKOnotesu są Paulina Klepacz i Aleksandra Nowak – redaktorki feministyczno-erotycznego magazynu G’rls ROOM.

Ale po co notes o cipce?

Po co zatem powstał CIPKOnotes? Aby zachęcić kobiety do poznawania siebie, do przełamania wewnętrznych oporów w eksplorowaniu seksualności. By wyrzuciły z głowy wszelkie społeczne ograniczenia, traktujące masturbację jako synonim zła, czegoś brudnego i niemoralnego. Żeby nie bały się oglądać i podziwiać swoich miejsc intymnych. By uwolniły z myślowych kajdan ukryte fantazje seksualne.

W tym niewielkim notesiku znajdziesz informacje o kobiecej anatomii oraz o kwestiach zdrowotnych i higienicznych. Aż wstyd czasami przyznać, jak mało z nas bada się regularnie u ginekologa, robiąc sobie wielką szkodę. I innym przy okazji też, bo do seksu potrzeba dwojga (lub więcej, jak to bywa w moim przypadku). Seks wymaga odpowiedzialności i brania konsekwencji za podjęte decyzje.

Być może sobie pomyślicie – e tam, ja i tak wszystko wiem. Wszystko zresztą jest w necie, więc po co mi głupi notes.

Właśnie po to, abyś się na chwilę zatrzymała i pomyślała o sobie. Co lubisz, a czego wolałabyś unikać? Czy właściwie komunikujesz swoje potrzeby? I uwierz mi – co innego przewijanie tekstu na ekranie, a co innego ręczne napisanie co ci w głowie siedzi. Wtedy zupełnie inaczej zapisuje się przemyślenia, które nie znikną gdzieś w wirtualnej przestrzeni, lecz na trwałe zapiszą się na kartkach papieru.

Dla kogo jest CIPKOnotes?

Najlepsze, że dla każdej kobiety, bo na rozmyślania o kobiecości nigdy nie jest za późno. Ale to także genialna propozycja dla dojrzewających dziewczyn, by od początku oswajały się ze swoją cielesnością i potrafiły nazwać swoje pragnienia i potrzeby. Wszyscy wiemy, jak ostatnio dzieje się z edukacją seksualną w naszym kraju, a nie dzieje się dobrze i obawiam się, że będzie jeszcze gorzej. Dlatego tak ważne jest umiejętnie wprowadzenie młodych umysłów w świat świadomej seksualności. CIPKOnotes to dobre narzędzie do budowania poczucia własnej wartości.

CIPKOnotes dostępny jest w sklepie Kinky Winky.  Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Uwaga, uwaga – KONKURS!!!

Jeżeli chcesz zdobyć egzemplarz CIPKOnotesu wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie – Komu i dlaczego chciałabyś podarować CIPKOnotes? Sobie? Przyjaciółce? Mamie, siostrze lub córce? Pisz szczerze, bo zostaną nagrodzone 3 najciekawsze odpowiedzi. Regulamin konkursu dostępny jest poniżej. Daj mi tę przyjemność i weź udział w naszej zabawie 🙂

Regulamin Konkursu:

Konkurs trwa od 24.10.2019 do 31.10.2019, godz. 23:59. Osoby nagrodzone zostaną wybrane i poinformowane o wygranej do 05.11.2019 r. drogą elektroniczną.

Odpowiedź konkursową na pytanie „Komu i dlaczego chciałabyś podarować CIPKOnotes?” należy wysłać na adres swm@swingwithme.pl w temacie wiadomości wpisując „Konkurs”. Nagrodzone zostaną odpowiedzi najbardziej wyróżniające się kreatywnością.

O przyznaniu nagród decyduje Organizator, który spośród nadesłanych odpowiedzi wyłoni trzech zwycięzców.

Warunkiem odebrania przez wyróżnionego Uczestnika nagrody jest przesłanie w ciągu 48 godzin od otrzymania informacji o wygranej dostarczonej na podany przez Uczestnika adres mailowy, wiadomości zwrotnej z z następującymi danymi:

  1. imię i nazwisko
  2. adres korespondencyjny
  3. numer telefonu
  4. adres mailowy

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia oraz tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród wyróżnionym Uczestnikom.

Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności.

Brak wysłania wiadomości, o której mowa wyżej lub przekroczenie dopuszczalnego czasu odpowiedzi lub wysłanie nieprawidłowych danych powoduje utratę przez uczestnika prawa do nagrody.

Przyznane w Konkursie nagrody zostaną wysłane uczestnikom do 3 dni roboczych od dnia wysłania wiadomości z danymi kontaktowymi, Nagrody zostaną wysłane na koszt Fundatora na adres wskazany przez Uczestnika.

Przyznane nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę, ani na inne przedmioty.

Tekst i zdjęcia: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/sexedpl-recenzja/

Niech inni też się o nas dowiedzą :)