Site Loader

Już niedługo, bo w dniach 7 – 8 czerwca br. odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Niezwykłe zarówno w skali Polski, jak i całej Europy – targi erotyczne Erochain Expo. To będą niepowtarzalne dni do spotkań, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i…

Przeczytajcie nasz wywiad z głównym organizatorem, Dawidem Kustrą i dowiedzcie się, dlaczego warto tam być.

 1. W ostatnich tygodniach informacja o nadchodzących targach erotycznych Erochainexpo wywołała niemałe zamieszanie medialne. Spodziewaliście się, aż tak dużego zainteresowania?

Oczekiwaliśmy dużego zainteresowania, ale faktycznie skala reakcji przeszła nasze oczekiwania. To pokazuje, jak ważne i aktualne są tematy, które poruszamy podczas Erochain Expo.

 1. Kilka lat temu odbywały się w Warszawie targi erotyczne Eroticon, które wywołały skandal związany z biciem rekordu w ilości odbywanych „zbliżeń”. Czy kontrowersje związane z minionymi wydarzeniami wpływają na postrzeganie Waszego przedsięwzięcia? Jaka jest Wasza idea organizowania imprezy w sferze postrzegania seksualności?

Jesteśmy świadomi, że wydarzenia z przeszłości mogą rzutować na postrzeganie naszego przedsięwzięcia. Nasza idea to jednak promocja zdrowych relacji i praktyk seksualnych, a kontrowersje z przeszłości, tylko podkreślają potrzebę prowadzenia otwartego i edukacyjnego dialogu na te tematy.

 1. Czy Polska jest ponownie gotowa na tak odważne wydarzenie? W końcu wiele się u nas działo w ciągu minionych lat, kiedy temat seksu był głównym tematem tabu.

Uważamy, że Polska i cała Europa są gotowe na takie wydarzenie. Świadomość seksualna się zmienia, a my chcemy wspierać ten pozytywny rozwój, oferując bezpieczną przestrzeń dla edukacji i dialogu.

 1. Erochain to nie tylko wydarzenie o zasięgu krajowym, lecz europejskim. Zdradźcie proszę kilka szczegółów odnośnie zaproszonych gości. Kogo będziemy mogli spotkać na targach?

Erochain Expo to wydarzenie o zasięgu globalnym, na które zaprosiliśmy ponad 120 wystawców z całego świata, w tym znane gwiazdy, modelki, influencerów oraz twórców z branży erotycznej. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się i nawiązać cenne kontakty, również biznesowe. Na expo będą topowe marki, praktycznie wszystkie największe podmioty jeśli chodzi o gadżety erotyczne. Polska to dla nich bardzo ważny rynek, który bardzo dynamicznie rośnie. Polska, a zwłaszcza Warszawa to najbardziej sfeminizowane miejsce na świecie, głównie z niestety z powodu wojny. Rynek oczywiście to dostrzega, potencjał biznesowy jest tu największy, jeśli chodzi o Europę środkowo-wschodnią.

 1. Erochain to nie tylko rozrywka, ale też edukacja – jaka tematyka będzie poruszana na warsztatach, panelach dyskusyjnych, prezentacjach?

Kładziemy szczególny nacisk na edukację i świadomość w dziedzinie zdrowych relacji i praktyk seksualnych. Warsztaty, panele dyskusyjne i sesje edukacyjne będą obejmować różnorodne tematy, od zdrowia seksualnego po psychologię relacji.

 1. Oprócz strefy edukacyjnej oraz strefy show, zostanie również udostępniona strefa BDSM. W jaki sposób będzie można z niej korzystać? Czy goście będą mogli korzystać ze znajdujących się w nich akcesoriów?

Strefa BDSM zostanie zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i edukacji. Uczestnicy będą mieli możliwość korzystania z akcesoriów pod okiem doświadczonych instruktorów, co zapewni zarówno bezpieczeństwo, jak i komfort eksploracji.

 1. Pojawiły się też pytania czy na targach będzie wydzielona specjalna przestrzeń do erotycznych zabaw…

Nie, na samych targach nie będzie takiej strefy.

 1. Cyberseks z roku na rok wkracza na wyższy poziom odczuwanych doznań. Co nowego będziemy mogli spróbować w strefie Metaverse?

W strefie Metaverse uczestnicy będą mogli doświadczyć najnowszych technologii VR i AR, które oferują jeszcze bardziej immersyjne doznania seksualne. To szansa na zobaczenie, jak nowoczesne technologie mogą wzbogacić życie erotyczne.

 1. Na swojej stronie wspominacie, że podczas targów nie obowiązuje szczególny dress code, a nawet dozwolone jest zwiedzanie nago. Myślicie, że znajdą się chętni do uwolnienia swych ciał od ograniczeń ubioru?

Wierzymy, że nasza decyzja o braku ścisłego dress code’u zostanie dobrze przyjęta, oferując uczestnikom wolność wyboru w sposobie prezentacji. Jednakże, chcemy podkreślić, że nie wszystko jest dozwolone – na samych targach zabrania się pokazywania narządów płciowych. Jest to wydarzenie otwarte dla wszystkich społeczności, i z uwagi na obecność wielu tysięcy osób, w tym takich, które stawiają pierwsze kroki w tej przestrzeni, podjęliśmy taką decyzję, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom. Oczywiście, na wieczornych side eventach tematycznych mogą panować inne zasady, co pozwoli na większą swobodę w obrębie tych wydarzeń.

 1. Jakie jeszcze atrakcje przewidzieliście dla przybyłych gości?

Oprócz wystaw, warsztatów i paneli dyskusyjnych, przygotowaliśmy spektakularne występy, takie jak pokazy Drag Queens, shibari, warsztaty tantryczne i BDSM, które na pewno urozmaicą czas spędzony na targach.

 1. Duże zainteresowanie wywołuje też After Party. Czy każdy uczestnik targów będzie mógł wziąć w nim udział? Jakiego charakteru będzie to impreza?

After Party jest zaplanowane jako kulminacyjny punkt wydarzenia, dostępny zarówno dla uczestników indywidualnych, jak i biznesowych. Będzie to doskonała okazja do nieformalnego nawiązywania kontaktów w relaksującej atmosferze. Zaprosiliśmy wspaniałych Dj’i z Meksyku oraz z Polski, grających bardzo fajną muzykę np. Dark Disco, która jest bardzo popularna np. na imprezach BDSM, ale nie tylko. Oprócz After Party będą też imprezy tematyczne współorganizowane przez nas. O wszystkim będziemy informować na stronie i social mediach. Wszystkie imprezy będą się odbywały w topowych Warszawskich Klubach.

 1. I nas sam koniec – jak przekonacie niezdecydowane osoby, by jednak odważyły się przyjść na targi?

Zachęcamy niezdecydowane osoby do udziału w Erochain Expo, podkreślając nasz nacisk na edukację, bezpieczeństwo i otwartość. To wyjątkowa okazja do poszerzenia wiedzy, doświadczenia nowości i celebrowania zdrowego podejścia do seksualności w bezpiecznym, akceptującym środowisku. Dla osób zamierzających rozwijać biznes w tej przestrzeni, to okazja, aby nawiązać relacje biznesowe, spotkać największe podmioty w branży, wymienić poglądy i uzyskać wskazówki od liderów w branży.

Swing With Me jest patronem medialnym wydarzenia.

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie: https://erochainexpo.com/

Bilety do zakupienia TUTAJ – uwaga! Wpisując kod SWINGWITHME otrzymacie 20% rabat.

___

Teraz Twoja kolej! Dołącz do naszej swingerskiej społeczności!

Facebook: https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/164573377243615

Discord: https://discord.gg/sthJtZnXfZ

Instagram: https://www.instagram.com/newswingwithme/

Zbiornik: https://zbiornik.com/Swing_with_me_blog

Newsletter: https://swingwithme.pl/newsletter/

___

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niech inni też się o nas dowiedzą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *