KONKURS SWING UNITED HALLOWEEN EDITION

Czas obudzić w sobie grzeszne demony… I to nie jutro, nie za rok – lecz właśnie teraz. Halloween zbliża się nieubłaganie, niosąc ze sobą wizję upiornej rozkoszy. Czy już wiecie, gdzie spędzicie ten rozpustny wieczór?

Jeśli jeszcze się wahacie, to mamy dla Was nie lada gratkę – konkurs Swing United Halloween Edition! Dla jednej pary, która wykaże się największą pomysłowością w odpowiedzi na poniższe pytanie – mamy do przekazania jedno podwójne zaproszenie na halloweenową imprezę organizowaną 28 października br. w klubie Prive w Lublińcu! Zaproszenie obejmuje wejście zarówno do strefy dyskotekowej, jak i do strefy zabaw. A jak donoszą nam duchy  – nocnym igraszkom nie będzie tam końca…

A pytanie brzmi:

Co wywołuje u Was największe DRESZCZE podniecenia?

Opiszcie to najlepiej jak potraficie i swoje odpowiedzi wyślijcie do nas na adres swm@swingwithme.pl, wpisując w tytule wiadomości „KONKURS SWING UNITED HALLOWEEN EDITION”. Uwaga – jak zwykle wygrywają najbardziej twórcze maile!

Na Wasze wiadomości czekamy do 23 października do godziny 20.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 24.10, a autorzy najkreatywniejszych wypowiedzi zostaną poinformowani o wygranej drogą elektroniczną.

Szczegółowe informacje o imprezie znajdziecie na stronie: http://swingunited.pl/

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/najlepsze-swingerskie-imprezy-pazdziernika/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme