LEPIEJ ŁĄCZYĆ SIĘ INACZEJ

Ugrzęzłam we własnych ograniczeniach. Wiem, czego chcę, ale tak bardzo boję się po to sięgnąć. Bo ktoś zobaczy, domyśli się, sprzeda moje pragnienia.

To, coś jest we mnie. Czuję to zaraz po przebudzeniu i kiedy przykładam głowę do miękkiej poduszki. Chowa się pod powiekami, wślizgując się do umysłu. Potrząsanie nic nie daje. Wręcz przeciwnie. To coś chowa się wtedy głębiej i głębiej, pozbawiając serce spokoju.

A może przesadzam? Może tylko udaję, że tego pragnę, a tak naprawdę pożądam jedynie spokoju i stabilizacji?

Ale spokój i stabilizacja są nudne. A ja nudna nie jestem. Zdecydowanie nie. Nawet na starość nudna nie będę. Będę sławna w mieście, jako ta, której nigdy nie wiadomo co do głowy strzeli.

Bo ja lubię swoją głowę. Dużo w niej fajnych rzeczy można znaleźć. I planów na przyszłość i pocztówek z przeszłości. Chyba najgorzej radzę sobie z teraźniejszością.

***

Gdzie teraz jestem? W łóżku? W czyim łóżku? Czuję oddech łaskoczący mą szyję. Znam ten oddech. Jego rytm wolniejszy niż rytm wybijany w klatce piersiowej. Kocham ten oddech. On mnie koi i przynosi dobre sny.

***

Muszę zrobić sobie przerwę od telefonu. Od sprawdzania powiadomień, od odpisywania na komentarze. Ciągle online, chociaż przecież wolę być offline. Uzależniłam się od tego niebieskiego ekraniku, złudnej więzi z innym światem. Lepiej łączyć się inaczej.

Dotykiem, pocałunkiem, wilgocią ukrytą między udami. Otwartością umysłu, wyzwoleniem ciała. Rozmową przy drinku, rozmową przy seksie, rozmową na do widzenia. Albo rozmową na dzień dobry, kiedy noc przeradza się w dzień.

I kiedy zmysły wrócą do codzienności, a zapach kochanków zniknie pod strumieniem gorącej wody, wtulę się w Twe ramiona i wyszepczę Pokaż, że jestem twoja.

Ciężar Twojego ciała słodko mnie przygniecie. Zastygniesz we mnie i tak zaśniemy. Dobre sny znów do nas przyjdą.

***

Kto definiuje normalność? Kto cenzuruje rzeczywistość?

Zazwyczaj ten, kto nie jest szczęśliwy.

A ja szczęśliwa jestem. Może nieco niespokojna, trochę buntownicza. Ale szczęśliwa na pewno.

 

Tekst: Luiza

Fot.: bubulina65/Pixabay

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/rozkoszny-absurd-palca/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme