NAJLEPSZE SWINGERSKIE IMPREZY CZERWCA

Nadrabiamy pourlopowe zaległości i spieszymy z nowym zestawieniem najciekawszych wydarzeń. O to przed Wami najlepsze swingerskie imprezy czerwca!

Po warszawsku

Zaczniemy od zajrzenia co interesującego dzieje się w stolicy. Na pierwszy ogień idzie Euphoria, która 17 czerwca zaprasza na „II urodziny Osady Tropical Village”. Będzie dj, będą pyszne drinki i wybory Miss Mokrego Podkoszulka, zatem zapowiada się szalona noc. Zaś tydzień później w podwarszawskich Markach odbędzie się impreza, o której krążą już legendy, czyli „Gang Bang”. Dla singli przygotowano specjalną promocję i wejście na imprezę kosztować będzie jedynie 100 zł.

A jeśli będziecie chcieli zajrzeć do Lavy, gdzie już jutro (10.06) odbędzie „Gang Bang Silent Party”, czyli nie marnujemy czasu na zbędne pogaduszki tylko od razu bierzemy się do działania, aby noc nie okazała się za krótka. A jak Wam będzie mało to przybądźcie do Lavy tydzień później na „Boobs party – Dzień bez stanika”, podczas którego to piersi będą bohaterkami wieczoru. Pieszczone, lizane, głaskane czy podgryzane – to one będą rządziły tej sobotniej nocy.

Usta Club zapraszają już jutro (10.06) na sobotnie „Sex Party”, gdzie razem z innymi uczestnikami swoje urodziny będzie świętować Zwariowana. A na sam koniec miesiąca (30.06) zaplanowano w klubie „Boss Sex Party”, czyli imieninową imprezę Szefa Pawła, który już od sześciu lat zachęca ludzi do wkroczenia w świat swingu.

To za mało!

Wiadomo – nie samą stolicą człowiek żyje, więc lecimy dalej. W łódzkim Bordeaux dzisiejszy wieczór (09.06) będzie przepełniony gierkami, intrygami i różnymi damsko-męskimi zagrywkami. „Adult Night Games” to niepowtarzalna impreza, podczas której to Wy będziecie ustalać zasady gry. A 30 czerwca w Bordeaux zgasną światła i w nieprzeniknionych ciemnościach będziecie mogli eksplorować cielesność wyostrzając zmysł słuchu, węchu i dotyku. „Turn of the light night” ­– to propozycja dla ludzi, pragnących posmakować swingu w zupełnie inny sposób…

Jeżeli macie blisko do Lublińca, to dziś w Privie odbędzie się „VIP All Inclusive Night”, a w cenie wejścia do klubu otrzymacie także Open Bar. Nic tylko wyszykować się na wieczór i tam pojechać. Natomiast jeżeli macie ochotę na odrobinę tajemniczości, to pojawcie się w Privie 30 czerwca na imprezie maskowej tylko dla par „Incognito Swingers Party”.

W czerwcu Red Fox w Czeladzi stawia na swój stały repertuar, czyli w piątki „Sex party”, a w soboty „Swingers Party”. Podobnie Sauna Club nie informuje na swojej stronie o żadnych imprezach specjalnych.

Prywatnie

17 czerwca my jako Swing With Me organizujemy prywatne spotkanie na kilka par. Zainteresowanych prosimy o kontakt w prywatnej wiadomości 😀

Tekst: Luiza

Organizujesz swingerskie wydarzenie? Napisz do nas, a z przyjemnością opiszemy je w naszym comiesięcznym zestawieniu.

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme