NIE SZUKAJ WYMÓWEK

Nie szukaj wymówek, że nie chcesz, nie możesz, nie powinnaś. Nie czytaj bzdur, że to złe, niedobre, grzeszne, niemoralne. Nie słuchaj innych, że to chore, perwersyjne, zwierzęce, uwłaczające moralności. Czyjej moralności – ich czy twojej?

A co cię obchodzi cudza moralność? Wchodzisz komuś na siłę do łóżka? Nie, tylko zapraszasz kogoś kogo chcesz. Przyjrzyj się tym wszystkim życzliwym, którzy dają receptę na szczęście? Czy oni są szczęśliwi, a może tak wyłącznie promują swój wizerunek w sieci? Na profilu same motywacyjne treści, a w sercu same żale ściskające tyłek. Ale trudno się swojemu tyłkowi przypatrzeć, zaś łatwiej komuś innemu dupę obrobić.

Chcesz swingować? Super! Jeżeli dogłębnie przemyślałaś wszystkie za i przeciw, jeśli czujesz, że to cię kręci, podnieca, nęci, intryguje. Że to coś jest w tobie, to nie pozwól, aby ktoś inny dawał tobie wykładnię słusznych wyborów. Ty jesteś wyborem.

Robisz to dla siebie

Seks jest dla ciebie, a ty dla niego. Z mężem, z kochankiem czy z obydwojgiem naraz (choć od czasu do czasu rekomenduję też większą ilość kochanków, jak i kochanek). To nie obowiązek, to przyjemność w czystej postaci, choć z brudnymi myślami.

Nie klep na pamięć więcej grzechów nie pamiętam. A pamiętaj je i to długo i namiętnie. I oby było ich jak najwięcej! Niech one będą w tobie jak się pieścisz czy siedzisz w pracy nad jakże ważnym dokumentem, który ktoś przeczyta i wrzuci do niszczarki. Nie pozwól, by tak się stało z twymi pragnieniami.

Wykasuj ze swojego otoczenia ludzi wiecznie dających dobre rady. Przyjrzyj się dokąd te rady ich zaprowadziły. To osoby żywiące się czyimiś porażkami, a niezauważające własnych przegranych. Radość innych jest dla nich utrapieniem, powodem do niekończącej się zazdrości. Bo ktoś ma lepiej, więcej, bardziej… A oni? Oni zawsze są poszkodowani, niezrozumiani i niesprawiedliwie oceniani.

Zabłądzić

Nie szukaj wymówek, bo ktoś tak chce. Szukaj odpowiedzi na nie zadane jeszcze pytania. Wyprzedź je.

Jeżeli jest ci dobrze, to nie wmawiaj na siłę, że jest inaczej. Nie klasyfikuj spełnienia, nie etykietuj rozkoszy. Ludzie potrzebują szufladkowania, kategoryzowania to odnalezienia się w świecie. Bez definiowania rzeczywistości gubią się w codzienności.

A co jest złego w błądzeniu? Tak się odnajduje drogę dla siebie, bez zakłócających śladów bytności kogoś poza nami. Wtedy sama jesteś dla siebie kierunkowskazem. Daj się ponieść i zobacz dokąd ta droga cię poprowadzi…

Tekst: Luiza

Fot.: 19833603/Pixabay

P.S. To tekst adresowany także do Panów, ale będę szczera – czasem męczy mnie ta językowa poprawność i staranie się, by nikt się nie czuł pominięty. Dlatego na blogu stosuję zróżnicowane formy wypowiedzi, dostosowując je treści. Tak pisze mi się łatwiej i przyjemniej 🙂

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/zycie-jest-za-krotkie-aby-sie-nie-bawic/

______

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy!6

 

Niech inni też się o nas dowiedzą :)