SORAYA WAVE LELO – RECENZJA

Jeżeli macie ochotę odpłynąć ku nieznanym lądom rozkoszy, to podpowiem wam jak to zrobić. I wyjątkowo nie będę miała na myśli zmysłowego swingu przeżywanego z kochankami ani przesyconego namiętnością zbliżenia z ukochanym mężem. Tym razem zabieram was w świat przyjemności z Soraya Wave od firmy Lelo.

Już samo rozpakowywanie przesyłki pochodzącej do Lelo jest estetycznym doznaniem dla zmysłów. Jeszcze przed otwarciem przeczuwasz, że w środku kryje się coś wyjątkowego. Bierzesz w dłoń skrywającą się tajemnicę i delektujesz aksamitnym w dotyku silikonem. Wyobrażasz sobie, że za moment, za sekundę poczujesz w sobie orgazmiczne wibracje. Ale czy tylko wibracje?

Naciskasz środkowy przycisk i nieruchomiejesz. Soraya Wave to nie jest wibrator króliczek jeden z wielu. Ona potrafi coś znacznie więcej…

Podwójne zaspokojenie

Posiada dwie końcówki. Główną do stymulacji punktu G oraz mniejszą do jednoczesnego pieszczenia łechtaczki. Niby nic odkrywczego, ale…

Dajesz się zaskoczyć. Końcówka do dogłębnych doznań oprócz wibracji – porusza się! Góra, dół, góra dół. Posuwiście, miarowo, doprowadzając cię do mety zaspokojenia. Osiem trybów wibracji, które możesz dowolnie intensyfikować. Tak naprawdę Soraya Wave oferuje ci niebywałą wolność. Możesz ustawić jednoczesne wibracje na obie końcówki bądź tylko na wybraną. Możesz wyłączyć wibracje i cieszyć się wyłącznie penetrującym ruchem. Możesz wszystko! Bawić się, eksperymentować, odkrywać siebie!

Rozluźnij się i…

… nawilż. Do każdego gadżetu od Lelo dołączona jest saszetka z lubrykantem. Wykorzystaj ją bądź swój inny ulubiony wodny lubrykant. Na początku pobaw się łechtaczką. Przystaw do niej główną końcówkę. Niech pieści cię niczym palec wyśnionego kochanka. Wyobraź go sobie między udami. Jak cię pieści, jak całuje. Rozluźnij się. A teraz delikatnie wprowadź poruszającą się końcówkę do swego wnętrza. Nieśpiesznie, powoli. Poczuj, jak rozkosznie rozpycha mięśnie, potęgując przypływ erotycznej wilgoci. Wprowadź ją głębiej i unieś się na fali doznań.

Zamknęłam oczy

Zamknęłam oczy i uruchomiłam fantazję. Nie byłam w niej sama. Był w niej Eryk i jeszcze ktoś. Oddawałam się im pieszczotom. Czułam w sobie potęgujące podniecenie. Oczami wyobraźni widziałam, jak oddaję się im na wiele sposób. Jak…

Nie zdążyłam dokończyć historii. Krzyk wydarł się z mej piersi. Opadłam bezwładnie na łóżko. Po orgazmie pozostał przyspieszony oddech i galopujące serce. I chęć doświadczenia tego raz jeszcze.

Odpłyń…

Oczywiście wibrator króliczek Soraya Wave jest wodoodporny, a wypróbowanie jego podczas ciepłej kąpieli przy aromatyzowanej ulubionym zapachem świecy, pozwoli zabrać twe ciało, tam gdzie jeszcze nie byłaś. Spróbowałam, doświadczyłam, odpłynęłam.

W zestawie, oprócz kabelka ładującego, znajduje się aksamitny woreczek do przechowywania. Tak żebyś mogła rozkoszować się niepowtarzalnie penetrującym ruchem oraz wibracją, gdzie tylko będziesz chciała. Dyskretnie, higienicznie i bezpiecznie.

Soraya Wave to zdecydowanie gadżet luksusowy w trzech wersjach kolorystycznych: Deep Rose, Midnight Blue oraz Black. Jego cena potrafi przyprawić o zawrót głowy, ale skłamałabym, gdybym napisała, że nie jest warta swej ceny. To urządzenie kompletne. Możliwość wyboru opcji wibracji dotykających najbardziej wrażliwych części ciała, poruszający się system WaveMotion™ sprawiły, że na nowo odkryłam potencjał ukryty w gadżetach erotycznych. Nie spodziewałam się, że „falująca stymulacja” dostarczy mi takich wrażeń. I to wrażeń, jakich nie dała mi dotąd żadna inna zabawka. Zdecydowanie polecam i jestem przekonana, że zakochacie się w falującej nowości od Lelo od pierwszego wejrzenia.

 

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/sona-2-cruise-recenzja/

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •