SWING UNITED – KONKURS

A gdyby tak zaszaleć w klimacie Halloween? Połączyć ze sobą dreszcze podniecenia z dreszczami stymulującego przerażenia? Jeżeli macie ochotę na takie przeżycia, to zapraszamy Was do wzięcia udziału w naszym konkursie. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na imprezę Swing United, która odbędzie się 16 listopada w klubie Privie w Lublińcu.

To już kolejna halloweenowa edycja tego wydarzenia. Poniekąd stało się tradycją, że w listopadzie swingersi i swingerki spotykają się w tymże klubie na Śląsku. Organizatorzy zapowiadają, iż specjalnie na imprezę, lokal zamieni się w Nawiedzony Dom Grozy. Dlatego wszelkie przebrania w klimacie creepy będą jak najbardziej wskazane. Seksowne wampiry i uwodzące diablice – tego możecie się spodziewać po przekroczeniu progu Prive.

Więcej informacji o imprezie znajdziecie TUTAJ!

Z kim się spotkamy?

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że my również z Erykiem pojawimy się na Swing United. A skoro my będziemy, to fajnie byłoby także ze sobą kogoś tam zabrać. Zatem ogłaszamy konkurs!

Do rozdania mamy dwa podwójne zaproszenia. Żeby je wygrać należy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Dlaczego chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w halloweenowym Swing United?

i…

… zapisać się do naszego newslettera, w którym zawsze znajdziecie coś ciekawego. Gwarantujemy 😉

Puśćcie wodze wyobraźni i zaskoczcie nas odpowiedziami!

 

Regulamin Konkursu:

Konkurs trwa od 06.11.2019 do 12.11.2019, godz. 23:59. Osoby nagrodzone zostaną wybrane i poinformowane o wygranej do 13.11.2019 r. drogą elektroniczną.

Odpowiedź konkursową na pytanie Dlaczego chciałabyś/chciałbyś wziąć udział w halloweenowym Swing United?” należy wysłać na adres swm@swingwithme.pl w temacie wiadomości wpisując „Konkurs Swing United”. Nagrodzone zostaną odpowiedzi najbardziej wyróżniające się kreatywnością.

O przyznaniu nagród decyduje Organizator, który spośród nadesłanych odpowiedzi wyłoni dwóch zwycięzców.

Warunkiem odebrania przez wyróżnionego Uczestnika nagrody jest przesłanie w ciągu 48 godzin od otrzymania informacji o wygranej dostarczonej na podany przez Uczestnika adres mailowy, wiadomości zwrotnej z z następującymi danymi:

  1. imię i nazwisko
  2. numer telefonu
  3. adres mailowy

Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez Organizatora wyłącznie w celu dokonania czynności niezbędnych do prawidłowego przeprowadzenia oraz tylko przez okres niezbędny do przeprowadzenia Konkursu i wydania nagród wyróżnionym Uczestnikom.

Uczestnicy mają prawo wglądu do przetwarzanych danych i ich poprawiania oraz usuwania. Dane są podawane na zasadach dobrowolności.

Brak wysłania wiadomości, o której mowa wyżej lub przekroczenie dopuszczalnego czasu odpowiedzi lub wysłanie nieprawidłowych danych powoduje utratę przez uczestnika prawa do nagrody.

Przyznane w Konkursie nagrody zostaną wysłane uczestnikom do 2 dni roboczych od dnia wysłania wiadomości z danymi kontaktowymi.

Przyznane nagrody nie mogą być wymienione na gotówkę, ani na inne przedmioty.

Tekst: Luiza

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/prive-relacja-z-otwarcia/

Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme