SWINGERS PARTY CZY SEX PARTY?

Podjęliście decyzję – chcecie iść do swingers clubu. W sieci przeglądacie informacje o imprezach i głowicie się, która będzie dla Was najlepsza. No i zastanawiacie się jaka jest różnica między swingers party a sex party? Ale od tego jesteśmy my – aby wyjaśniać i podpowiadać.

Swingers party

To przede wszystkim impreza tylko dla par. Czasami kluby mianem swingers party dedykują imprezy nie tylko parom, ale także singielkom. Wybierając się na swingers party, nie spotkacie w lokalu singli, którzy na tego typu wydarzenie mają zakaz wstępu. Za to singielki mają wtedy często wstęp za darmo, aby zachęcić je do przyjścia.

Sex party

To impreza otwarta dla wszystkich. Spotkacie na niej zarówno pary i singielki, jak również „samotnych” mężczyzn.

Jaka impreza na pierwszy raz?

To jaką imprezę wybierzecie, zależy od waszych oczekiwań, ale i waszej otwartości. Jednak na początek polecamy wam swingers party. Zazwyczaj atmosfera na takich eventach jest bardziej kameralna i łatwiej o złapanie kontaktu na poziomie para – para. Na imprezach z singlami bywa różnie. Nie chcemy generalizować i wrzucać wszystkich panów do szuflady z jedną etykietą, ale prawda jest taka, że ich postawa bywa różna. Jedni potrafią zaimponować klasą i kulturą, podczas gdy inni wybierają się do klubu w poszukiwaniu szybkiego bzykania i wyłącznie fizycznego zaspokojenia, zaś ich nachalność potrafi być maksymalnie upierdliwa. Ale jak to powiadamy – są ludzie i parapety.

Mając już wieloletnie doświadczenie w klubowych realiach, nam za bardzo nie robi różnicy czy impreza jest z singlami czy bez. Jeżeli mężczyzna umie zaintrygować, to zapraszamy go do dalszych zabaw. Natomiast, gdy podchodzi do nas facet typu młotek, to wiemy jak mu grzecznie, acz konkretnie podziękować za obecność. Ale tego trzeba się też nauczyć oraz oswoić z różnego rodzajami zachowaniami.

Zatem – to jest nasza dobra rada. Na pierwszy raz wybierzcie się na swingers party. A jak poczujecie niesamowity klimat jaki często można spotkać tylko w klubie dla swingersów, spróbujcie innych rodzajów imprez. Nie zapominajcie również o najważniejszej swingerskiej zasadzie – wszystko możesz, nic nie musisz.

Życzymy Wam samych rozkosznych przygód

Luiza i Eryk

PRZECZYTAJ: https://swingwithme.pl/wszystko-mozesz-nic-nie-musisz/

Lubisz to, co robimy? Niech inni też się o nas dowiedzą :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Author:

Lubimy kawę. I to w każdej postaci. Także tej wirtualnej.

Mamy też marzenie, aby nasze zmysłowe opowiadania erotyczne przeniosły się na papierowe kartki i mobilne urządzenia.

Chcemy pisać. Dla Ciebie i dla innych. Możemy połączyć siły. Jeżeli najdzie Cię ochota, to zaprosisz nas kawę. A my odwdzięczymy się nowymi wpisami, a w przyszłości - piękną książką. Ba! Książkami!

Więcej informacji: https://swingwithme.pl/zapros-nas-na-kawe

Nasz profil na Ko-fi: https://ko-fi.com/swingwithme