Site Loader

Wreszcie możemy działać na szerszą skalę. Jak to powiadają, każdy początek trudny jest i z naszym swingerskim Discordem wcale nie było inaczej. Nie brakowało błędów, z naszej strony jako twórców bloga nie brakowało też wątpliwości czy, aby na pewno jest sens to dalej robić (teraz się możemy do tego przyznać), ale dzięki wsparciu odpowiednich osób – udało się. I teraz jest pora, by pochwalić się efektami.

Od początku…

Dla osób, które po raz pierwszy spotykają się z nazwą Discord, od razu tłumaczymy co to jest i na czym to polega. W skrócie – to rozbudowany komunikator, który można pobrać jako aplikację, jak również otworzyć przez przeglądarkę. Dlaczego powstał? Hmm… Jak wiecie wpierw FB zrobił zamieszanie z utworzeniem czatów, które działały strasznie topornie, ale obudziły w Was apetyt na rozmowy w czasie bieżącym. Później FB zaczął, mówiąc wprost, dawać dupy z tymi czatami, bo raz one działały, a raz nie. Oddolnie padła inicjatywa założenia serwera na Discordzie. My się ludzi słuchamy i odpaliliśmy serwer i trochę nas to przerosło. Spodziewaliśmy się prostej aplikacji, coś na zasadzie facebookowych czatów, a tu okazało się, iż ten rzekomy Discord ma opcji od cholery i jeszcze więcej.

No to zaczęliśmy się ich uczyć, informując o istnieniu serwera, wyłącznie uczestników naszej grupy na FB „SWM – Rozmowy”, a jest ich ponad cztery tysiące. Tak żeby sprawdzili, jak to działa i dzielili się z nami swoimi spostrzeżeniami. Niektórzy bardzo nam dopingowali, niestety było też kilka osób, które potrafiły jedynie negować nasze działania, co chwilę szukając powodów do zaczepek. No cóż, wszystkim nie dogodzimy.

Ale na szczęście znaleźli się super pomocnicy i dzięki @Aengell oraz @Kinky Board Gamer – bez nich to by się nie udało. I nie byłoby to też możliwe bez wszystkich osób, które postanowiły okazać swoje wsparcie poprzez https://buycoffee.to/swingwithme/. Wspólnymi siłami uruchomiliśmy kilka fajnych opcji, pozwalających na łatwiejszą weryfikację nowych użytkowników, jak również usprawnienie komunikacji.

I teraz krok po kroku, opiszemy co należy zrobić, aby do nas dołączyć:

  1. Wchodzicie na link z zaproszeniem na serwer: https://discord.gg/sthJtZnXfZ
  2. Jeżeli nie macie konta na Discordzie, to je zakładacie.
  3. Po lewej stronie, wyświetli wam się lista z kanałami tematycznymi, ale wpierw zaglądacie do #regulamin, gdzie wszystko jest jasno i czytelnie opisane.
  4. Warunkiem przyjęcia na serwer jest napisanie na kanale #wizytówka – krótkiej wizytówki opisującej: płeć, wiek, miejsce zamieszkania, seksualne preferencje, prywatne zainteresowania oraz nicki/linki własnych profili na portalach erotycznych. Mała prośba – zróbcie, to fajnie i autentycznie, dajcie się poznać 😉 Ważne! Wizytówki bez „wyrażenia – klucz” opisanego w regulaminie – nie będą akceptowane. Chcemy mieć pewność, że regulamin został przeczytany ze zrozumieniem.
  5. Następnie klikacie w kanał #role, gdzie określacie swoją płeć, miejsce zamieszkania, preferencje seksualne oraz czy można do was wysyłać wiadomości prywatne. Wybrane role będą widoczne po kliknięciu na awatar danego profilu.
  6. Zależy nam na osobach, które chcą być na serwerze i aktywnie się na nim udzielać, dlatego „martwe dusze” będą z automatu usuwane po 30 dniach.
  7. Za aktywne udzielanie się przyznawane są punkty, którego wybijają użytkownika na wyższy poziom, dzięki czemu może on chociażby uzyskać dostęp do kanałów ze zdjęciami, tymi grzecznymi i tymi bardziej odważnymi. Przypominamy, że każdy publikuje zdjęcia na własną odpowiedzialność.
  8. Kanały tematyczne służą do dyskusji na konkretny temat. Jesteśmy też otwarci na wasze propozycje i z chęcią tworzymy nowe kanały, by wasz apetyt na ciekawe rozmowy został zaspokojony. Natomiast na kanale #rozmowyowszystkim obowiązuje tematyczny luz i swoboda.

Oczywiście bez zmian pozostaje funkcjonowanie naszej facebookowej grupy, która ma zupełnie inny charakter niż Discord. Na grupie zamieszczacie posty, do których pozostali użytkownicy mogą się odnieść, i które łatwiej też odnaleźć pomimo upływu czasu. Discord to bardziej żywy twór, gdzie wszystko się toczy tu i teraz. Obydwie formy komunikacji są potrzebne. Wiemy to od was.

Na koniec mała prośba – jeśli macie niezwykłych swingerskich znajomych, podeślijcie im link z zaproszeniem na Discord oraz link do grupy na FB. Tak właśnie razem tworzymy niepowtarzalną swingerską społeczność.

Pozdrawiamy

Luiza i Eryk

__

Teraz Twoja kolej! Dołącz do naszej swingerskiej społeczności!

Facebook: https://www.facebook.com/SwingWithMeBlog/

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/164573377243615

Discord: https://discord.gg/sthJtZnXfZ

Instagram: https://www.instagram.com/swingwithme_blog/

Zbiornik: https://zbiornik.com/Swing_with_me_blog

Newsletter: https://swingwithme.pl/newsletter/

___

Jeżeli masz ochotę wspierać nas w tym, co robimy – to możesz zrobić to tutaj:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziękujemy!

Niech inni też się o nas dowiedzą :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *